HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOMHmmmm, u principu nisam zadovoljan…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

mislim da je to bilo 2004

Dakky
    Participant

… jos dok sam ja bio team founder na TWL-u… a to je bilo zbilja davno…

B051LjKo
    Participant

Ok, odljutio sam se pa pa možemo nastaviti raspravu.

Dakle, glavinjanje po TWLu je bilo sasvim slučajno, KrLe se u trenutku letargije i opće zabrinutosti svojevremeno odjavio s TWL-a pa smo ga kod mene (pravio mi društvo poradi mojeg najnovijeg bisera koji uključuje 6 šavova na tabanu) ponovno šuknuli na listu.

Sam post je bio puno više konstatacija da je izbor mapa na 4vs4 ladderu jadan ,negoli što je bio u službi nove “Hej ajmo na SF 6vs6 listu” inicijative….dapače, potonje mi uopće nije bili niti na kraj pameti…. čisto sam se nadao da bi mogli s vremena na vrijeme koji frendly scrim odigrati, kandidata ne nedostaje (ponovno okupljeni ASF iliti po novome Clan Unique i novo društvo iz FFC-a koje je isto samoijnicijativno iniciralo….)

Da ne bi ostalo sve na prđenju u vjetar, pokušao sam ipak nešto promijeniti http://www.teamwarfare.com/forums/showthread.asp?threadid=323368&forumid=25, mada je vjerovatno post više uzaludan (paralela sa prdac vjetar konstatacijom) negoli što će imati učinka, no barem mogu reći da sam probao…

B051LjKo
    Participant

BTW. što klan misli o http://www.caleague.com … ne ovo nije “Hajdemo se odmah joinati” poziv nego me čsto zanima vaše cijenjeno mišljenje o potencijalnoj TWL alternativi…

BaXuZ
    Participant

Weapons Cache (5 minute)

MOUT McKenna (5 minute)

River Basin (7 minute)

Border (7 minute)

Urban Assault (5 minute)

SF Sandstorm (5 minute)

Bridge SE (7 minute)

Pipeline (5 minute)

Tunnel (5 minute)

popis mapa na CAL euro

sve sam reko

KrLe
    Participant

A: 150$ fee za team, ne pjaža mi se to

B: nigdje se ne spominje AA ili sam ja krivo shvatio!?

Troky
    Keymaster

Barba bax je sve rekao.

B051LjKo
    Participant

HE he gledajte to s vedrije strane, Border je barem u listi 😛

Sad ozbiljno, slažem se da je trenutni izbor mapa pomalo drekec, ali ako se ne varam rotiraju se svake sezone. U svakom slučaju, lijepo j znati da postoji ozbiljna alternativa TWLu… Zlu ne trebalo

Troky
    Keymaster

Ajmo mi napraviti svoj ladder…

pravilo broj 1: Ona ekipa koja se ne pojavi na matchu ili ako broj igrača ne zadovoljava uvijete automatski pobjeđuje!

pravilo broj 2: Žk.

Dakky
    Participant

nelosa ideja troky, ajmo formirat interni turnir, odigravanje svaki npr utorak i cetvrtak…… ima nas 16, dovoljno za 8 ekipa po 2 ili 5 po 3 ili 4 po 4 ….

i lijepo interni ladder, tj. trening… i onda primjer… tko je najbolji na ladderu tj. na nekoj odredenoj mapi, ti igraju taj match i nema diskusije…….

B051LjKo
    Participant

Ja sam iznjurgao koliko se iznjurgati dalo, Trokinja, na tebe su prebacili lopticu… Nastavi s njurganjem 🙂

Troky
    Keymaster

S obzirom da nismo niti zadnji trening uspjeli odigrati do kraja svečano objavljujem da me boli kurac za sve laddere i treninge ovog svijeta… od sada samo i iskljucivo casual pucanje.

B051LjKo
    Participant

Istina, koji kurac uopće bi da smo prekinuli poslije dvije runde…

Dakky
    Participant

Ne znam, ja sam morao ic jer:

1) mi se nije dalo igrat s pingom 800

2) mi se spavalo

3) su mi starci u istoj sobi di sam ja

4) nisam popio dovoljno Jelen piva

5) ne smijem pusit u sobi di se spava (di je lap)

Treba li jos razloga navoditi?

BTW

jos nisam vidio ruznu sosu (vojvodanku)

B051LjKo
    Participant

Ok, ali tebe je Janje zamijenilo… Di nam je Pepić utekao?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.