HomeForumsMali OglasiProdajemHRPA toga povoljno.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Vama kao mojim dragim suborcima dajem garanciju tjedan dana na sve sto kupite.

:smt059

Dakle kao sto subject kaze, mislim da i vise nego povoljno prodajem hrpu raznih stvari.

Skupljam pare za laptop za ljeto da imam na moru, pa stvari idu relativno jeftino (po meni) ali su moguce i korekcije cijena

———————–

Olympus C150 – dig. fotic, 2.1Mpix, 64 MB XD kartica, bez baterija

cijena : 350.00kn

———————–

Panasonic glazbena linija – 5x CD changer, 2x kazetofon (treba malo pocistit glave), aux ulaz, 2x 80W RMS, zvucnici trosistemci + na svakom subwoofer, jako dobar zvuk, idealno za spajanje na komp jer CD i kazeta ponekad zajebavaju. Ne cita mp3.

cijena : 500.00 kn

———————–

Komp – Athlon 600 SLOT A, 128 MB PC100, 40 GB HDD Maxtor, AGP graficka, mrezna, zvucna integrirana, CD ROM, napajanje, kuciste.

cijena po dogovoru

———————–

Videorekorder Grundig – 2 glave, mono, scart izlaz

cijena : 100.00 kn

———————–

Procesori: 2x Celeron 300 socket 370 + 2x slotket (za spajanje na Slot1 plocu)

cijena : zajedno 75 kn

———————–

POWER CONVERTER za auto – sa 12 V DC na 220V AC, 300W

iz Chipoteke, star dva mjeseca, jos 10 mjeseci garancije

cijena : 400 kn (novi 500)

———————–

Digitalna Satelitska komplet

Receiver Globo Digital 400S FTA + Triax 90cm tanjur + 2 LNB 0.3 Samsung + Diseqc sklopka 2 LNB > 1 + kablovi osnovni

Receiver:

Tanjur:

CIJENA: SVE SKUPA SAMO 400 KN, jos 6 mjeseci garancije na sve!

——————–

DISCLAIMER: Slike su prikupljene sa neta i mozda ne odrazavaju pravo stanje onoga sto se prodaje. Slike su cisto za informaciju kako izgleda to sto se prodaje. Primjer – naravno da je Olympus sa slike glanc novi. Moj ima 2-3 godine i malo je izgreban, ali radi.

Bit ce jos toga za prodat.

Prednost kupcima iz Rijeke, moguce i slanje postom na vas trosak.

PONUDE NA

mail: admin@darjan.net

mail-to-sms: sms@darjan.net (max 128 slova/znakova)

PM DIREKTNO OVDJE

Pozdrav!

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

zoks
    Participant

daki sta sta si ne stavis reklamu na recimo kanal ri ili ri tv to inace pali a uz sve jos ponudis komplet nozeva :smt046 :smt046 :smt046 !opr019gy

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.