Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 81 total)
  • Author

KrLe
    Participant

A još se ni B051Ljko nije javio… Ovo će se snimati 6 sezona…

Anonymous

Pa kaj da kazem …bolesno ..s moje a boga mi i s tvoje strane … sta si opsjednut kad to cuvas … ?

RimtuTiTuki
    Participant

A za sve ljubitelje ove znanstveno-fantastične sapunice, a propustili su prvu sezonu… evo vam link

DAKKY_SALVAJE_SE01.txt

S time da Dakky nastupa tek u drugoj seriji od njih 19 ukupno :smt044

B051LjKo
    Participant

MA sve je to bezveze dakky ponasas se ko klinac …………. a sta bi ti ja to ti je gore navedeno dakky mozak = 0 i ja se nesjecam da sam te zvala u 5 ujutro …. al svejedno …. prestala sam komunicirat jer mi se nije dalo komunicirat ..al necemo bit djeca i svadat se ovdje ak imas sta za rec … reci negdje di neces smetat ostalima… jer ja se nemam ceg stidjet ..ee …. a i ako sam zvala ..bar nisam poslje slala poruke da sam voje tajni obozavatelj … ali ovo nema veze s nicim e !! sry zbog povrijedenog ega

@ Frida : nasao poruke, i prema onom sto vidim, poslala si mi tocno 311 poruka u razdoblju od 19.01. do 18.02…

Ja sam tebi poslao 157 poruka, i na kraju si se ti bunila sto ti ne odgovaram na svaku.

Pretjera ga sestro… pretjera…

Muhahahahahahahhaha, :smt026 !opr019ft 😀 😀 :smt082 :smt082 😀 😀 aaaaaarghhhhhhhhhh, guliguli:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 guliguli :smt082 :smt082 Muhahahahahahahhaha Ma DaKKy ti si moj totalni idol…. taman kad sam mislio ajme ne još jedan topic koji mi je neugodno čitati…. šukneš joj lijevi kroše sa statistikom…. :smt082 :smt082

hehe, e pa fridica… sram te bilo prvo daksonu šukneš 311 poruka a onda glumiš engleskinju 🙂 ne gre to tako hihiihii…. kako te zajebo hihihihii, jebi ga, kad ima spejsi mobitel…trallalalalala, moj bi fjerovatno eksplodirao da u njega natrpam 300 poruka…. Daj samo izgnjavi trokya da ti šukne novi pass jer mi je ovo Anonymouse totalno bezzzzzveze. čikS rule je avatarčić koji ti fakat nedostaje (ja sam ljubitelj avatara)…

Vidim ja bit će totalno veselje 27… hehe navrati češće fridonjo…. baš prokrviš čemer….

B051LjKo
    Participant

Frda, 311 poruka u mjesec dana?!!?!?!??!? 10 poruka dnevno…. siiiiiiick…

Ganci
    Participant

ma kakva je to sapunica bez Cigana??? :smt005 :smt044 !opr019gh !opr019gh

Hebes Santu Barbaru i glavnog junaka Cruz-a Dakky ti si car!!!

nemojte ovo shvatit ko neku provokaciju, drago mi da se ubila monotonija ovog foruma, teta Anonymous jos jenput hvala ti!!!! !opr019gh !opr019g2

Dakky
    Participant

Pa kaj da kazem …bolesno ..s moje a boga mi i s tvoje strane … sta si opsjednut kad to cuvas … ?

Ne, nije uopce bolesno. Nisam ja kriv sto moj mobitel (PocketPC+GSM) prebaci sve poruke kad ga spojim na komp. Naravno, na kompu imam sve poruke od kad sam ga kupio do negdje 15.06. kad sam iskljucio to njesra jer sinkronizacija traje po 20 minuta….. LOL

:smt046

RimtuTiTuki
    Participant

Ne, nije uopce bolesno. Nisam ja kriv sto moj mobitel (PocketPC+GSM) prebaci sve poruke kad ga spojim na komp. Naravno, na kompu imam sve poruke od kad sam ga kupio do negdje 15.06. kad sam iskljucio to njesra jer sinkronizacija traje po 20 minuta

Sad si se naso izvlacit… a ocito Fridine poruke cuvas… :smt050 btw. neznam zasto se toga sada sramis…

Fridica dobro dosla ti nama nazad, nemoj se nista ljutit, ti jednostavno pozitivno djelujes na ovaj forum… koji je bio poprilicno dosadan u zadnje vrijeme

Dakky
    Participant

Slazem se RimTu.

@frida dodi u Rijeku pa da popricamo kao civilizirani ljudi

B051LjKo
    Participant

hehehe, zašto kao civilizirani, kad možemo kao pijani 🙂

Gnjida
    Participant

Čekajte malo…..koja Frida???Mala boginja iz CTNa koja je bila na turniru u V.G???????????????????

Groo
    Participant

A nego koja?

Gnjida
    Participant

A nego koja?

Pa kaj nije ona iz Marije Bistrice??? Jer ak je….kaj onda brije s vama riječkim papcima…kad su joj frajeri iz Zagreba puno bliže??? 😀 :smt040 :smt117

Groo
    Participant

To bi nju trebao pitati.

Valjda voli !surfa pa hoce na more

Ganci
    Participant

neznam dali samo ja to primjecujem ili ste vi coravi,

ali cim je ljepsi spol u pitanju Gnjida odma mjenja avatar i nigdje u njegovom textu se nijednom nije spomenulo toliko voljeni dio tjela !opr019g2 !opr019gh :smt040

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 81 total)

You must be logged in to reply to this topic.