Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Prenosim PM

Ica wrote:

Igrate li još TWL? Moji su odustali, meni se baš igra, ako vam treba još jedan igrač, javi.

RimtuTiTuki
    Participant

Zasto ne :smt023

LittleCannon
    Moderator

jebeni nostradamus sam ja

KrLe
    Participant

Vrlo dobro i tako smo extra neaktivni u zadnje vrijeme, dobro će nam doć pojačanje.

LittleCannon
    Moderator

btw Bosiljak, sto je s tobom?

Pretpostavljam da si se preselio, pa nemas neta?

Troky
    Keymaster

Prenosim PM

Ica wrote:

Igrate li još TWL? Moji su odustali, meni se baš igra, ako vam treba još jedan igrač, javi.

Mislim da igranje mečeva za sobom povlači promjenu tag-a 😉

B051LjKo
    Participant

btw Bosiljak, sto je s tobom?

Pretpostavljam da si se preselio, pa nemas neta?

Bosiljak se preselio, nema neta, i baš ga ta stvar ne tangira previše… Kaspoloženje je uglavnom dobro, s obzirom na konstantnu PID regulaciju namještenu na 0,7promila…

BTW. Vjerovatno me nećete slijedeće XY vrijeme vidjeti u meč rosteru… nažalost… i slažem se s djelom oko promjene tag-a u slučaju nastupa… no ukoliko do istoga ne dođe, Ica ipak nije jajar s ceste i svejedno bih mu što se mene tiče dozvolio nastup pod ri051 bojama… Što druženja radi, što poradi činjenice da bi se navedena radnja mogla pozitivno odraziti po našu klansku statistiku…

Dakle, trokinja, pm-ni ga, daj mu full forum access, pa nek se čovjek uključi u raspravu…

BaXuZ
    Participant

ja bi na njegovom mjestu uzeo noob account,sa Ri051 tagom, nek dolazi na meceve sa 15 honora i nek se pravi da nezna sta je to CDC, onda nek rjesi cijeli mec sam, vi zakempajte na spawnu, i da vidis kakvi cemo citeri ispast, sve ce se prasit od e-drame

Odjebaus
    Participant

Eto me :smt023

Dakle, ispričavam se svima ako ste me krivo shvatili, ja sam matori debil koji je kao olinjala džukela vjeran svojim buhama, stoga promjena klana i taga nije bila u planu. Ukratko, ideja je bila da i dalje budem LuDi_Ica ali da igram sa vama TWL. Na TWL-u sam ionako samo Ica bez LuDi tag-a, pa ako vam to ne bode oči previše, biti ću počastvovan ako dobijem priliku psovati u dobrom društvu za vrijeme meča.

E upravo je Bax postao ful upotrebljiv prijedlog – novi AA account sa Ri051 tagom, adekvatan TWL login i sve 5. Meni super. U biti sve mi je super, samo da se praši. Jedino što ne mogu obećati baš svaki put da ću biti dostupan za meč prije 21:30 zbog dvije male ali jebeno glasne zvijerke doma.

BaXuZ
    Participant

imam ja second account koji mi nije bas potreban, moram se samo sjetit passworda, nisam se logiro s njim vec duze vrijeme, ZuXaB[150iR], promjenis to u [Ri051]Ička i svi sretni 🙂

Ganci
    Participant

pozdraf jos enom starkelju, koji nam je sad prosjek godina… 42 ? :smt042

todo list:

Troky nadi sliku sa 3 starkelja, nesto tipa one koju si imao za LC i Zuxa :smt116

jos enput, dobro mi dosel priatel !

Troky
    Keymaster

CIca, oš igrat border na twlu? Ako si napravio sve potrebne predradnje ja ti ustupam mjesto 😉

Odjebaus
    Participant

Nikako da napravim taj prokleti training za SF, ne stignem, zadnja 3 dana skoro da nisam ni igrao, treba mi još malo vremena.

Dakky
    Participant

Ne treba ti SF trening za border

Odjebaus
    Participant

Večeras WSCE, tu sam doma, ima mjesta?

AA account: [Ri051]Ica

Tracker ne radi pa nema smisla ni stavljati link

TWL registriran:

Login Name: [Ri051]Ica

http://www.teamwarfare.com/viewplayer.asp?player=%5BRi051%5DIca

Još nisam završio sve treninge (fakin lijeni dalmoš) ali mi za WCSE ni ne treba SF?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.