Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

moby
    Participant

:smt113 Evo samo cisto sepurenje, malo samohvaljenja i prstohvat ponosa. nakon samo 8 dana na novom poslu kao fotograf Novog Lista dobio sam i svoju prvu naslovnicu + 2 stranice u danasnjem broju.

HOOAH!

http://www.ri051.com/wp-content/uploads/2010/12/grille_1.jpg

KrLe
    Participant

Bravo!

crono
    Participant

Ides, samo nas ti dalje isvjestavaj, oce li biti i sluzbenih slika sa Groo lan party No.2 ?

Ajkula
    Moderator

Svaka cast !

RimtuTiTuki
    Participant

Super slika, castitam

moby
    Participant

Tenkju tenkju… uhvatit cemo druga B051ljka da nam napravi reportazhu a ja cu to upotpunit finim krupnim kadrom dimljenih cheVapa! 😉

njonjo
    Participant

:smt038

B051LjKo
    Participant

Tenkju tenkju… uhvatit cemo druga B051ljka da nam napravi reportazhu a ja cu to upotpunit finim krupnim kadrom dimljenih cheVapa! 😉

Nažalost reportažu o jahanju deve… a ne ispijanju pivčina na LAN-u…

Groo
    Participant

Znači Moby tebe zovem kada probijemo največi tunel na cijeloj dionici (hint: Tuhobić)

Jel su se barem isprsili kakvom mesinom ti Česi ?

moby
    Participant

Mah, cesi ko cesi, oni su valjda bili sirokog djepa kad su nam i sampanjac dali, ali se zato HR dio ekipe pobrinuo da nas pozove na lokalne specialitete u obliznji restoran, no drug novinar je “zurio” pa propala papica :\

Kad dodjete pred kraj vaseg prokopa samo javi… znas da stizemo 😉

btw koliko ih je jos za probit? 2? 3?

Groo
    Participant

Po mojim saznanjima. 2 možda 3

Mi odnosno tunel “Tuhobić” , Konstruktor i njihovs “Javorova Kosa” te se još nezna šta če se raditi sa prvim malim mizernim tunelom “Hrastenom” (to je onaj oko kojeg ide cesta uokolo, naime nema baš puno mesa za raditi tunel a mi bi htjeli rado tu stijenu uzeti i samljeti 🙂 )

P.S. Na našem proboju je u dogovoru pečeni vol 😀

Lamb-Lover
    Participant

shvaka chast Mobi!!! ovo samo potvrdjuje koliko je nas klan pun respektabilnih i talentiranih momaka koji nisu lifeless polish f(r)eg rejteri

“od sada na dalje, a pogotovo povremeno, ovaj blog će biti posvećen isključivo nekritičkom veličanju lika i djela JOSIPA BROZA TITA ,maršala jugoslavije, a jedini razlog je ovo: popovi mrze tita, iako im je njihov vođa isus naredio da nikoga ne mrze. ja mislim da bi tito kad bi se potukao s popovima razbio 100 popova odjednom, golim rukama, i onda bi ih još onako išamarao titovkom, tako da bi im ostale ogrebotine po faci od one zvijezde, a dobili bi i uši jer je tito stalno bio u šumi. JOSIP BROZ TITO , nakon što je razbijao cigle rukom, za vrijeme kung fu natjecanja a onda bi tito razvrstao popove (sve popove, katoličke, pravoslavne i islamske, iako se ovi naši katolički nekako ističu u titomrzilaštvu) na sljedeće kategorije: antikomunisti=materijalisti (analno zgrtački karakteri): otprilike 50%, homoseksualci otprilike 10%, pedofili 2%, ostali razvratnici (poklonici grupnog seksa, narkomani, kronični alkoholičari, sodomisti, rasisti…) 30%, i na kraju popovi iz uvjerenja 8%. tih 8% tito je uspio naći u zabačenim župama bez vjernika kao i bez novca, često među minskim poljima tako da im iz vatikana nitko ne može dopremiti hranu, nego moraju živjeti od pčela koje im sa cvijeća koje nije minirano donesu malo meda. tito je 8% izabranih odveo na brione, da žive u raju na zemlji sa zebrom, slonićem i kadilakom. a onih 92% grešnih, tito je odveo u koridu, stavio rogove na glavu, obukao se u bika, popio red bull i sve ih poklao svojim bikovskim rogovima.”

To je text iz bloga jednog mog prijatelja(poznanika) za kojeg smatram da je vrlo.

http://dietrich.blog.hr/

Troky
    Keymaster

ZAKON!

Josip Broz – dobar skroz! OLE!

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.