HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainIma li ovdje rijecana? :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author

Diabolico
    Participant

Hej decki… (i cure ako ih ima) :smt023

Sad ukratko kako sam dospio ovdje:

-nakon par mjeseci neigranja opet se vratim na AA, iako u biti igram EvE, i tako malo surfam po trackeru i… di su nestali svi nasi igraci tj. klanovi. I tako trazeci tko je jos “in” naidjem na vas a kako ste iz rijeke nisam mogao da se ne javim. :smt077

S obzirom da trenutnom nemam što pametnije za napisati, ostajem na pozdravu.

P.S. morao sam prepraviti post jer ne vidim hr slova. :smt021

LittleCannon
    Moderator

Pozdrav i tebi. Iako niti ja nemam nista pametno za uzvratiti, svejedno si dobrodosao.

Kao sto si primjetio jos smo aktivni ali to je samo zato jer smo svi starkelje i nikome se neda preswitchati na nesto drugo.

BaXuZ
    Participant

da, izlapjeli starkelje koji više ni ne igraju AA jer im je štetna za oči, prešli smo na online riziko

Diabolico
    Participant

Samo nemojte o godinama… ako ih netko želi mogu mu dati dobar dio i ostati punoljetan. hehehe

Sad dok sam ovo pisao malo sam bacio pogled na galeriju… stvarno ste stari… hahaha taman da se uklopim.

Gnjida
    Participant

Alo!!! Di ste riječki šupci????

Kaj ne igrate niš??? Koji vam je kurac???

Dođite…da ubijamo malo!

Ak vidite Bosiljka…sterajte ga u kurac!!!

BaXuZ
    Participant

koji kujac, danas smo bili na pregledu anusa kod vas, sta vas opet interesira

Gnjida
    Participant

Alo ljudi…..jeste živi??? Di ste u pički ma…..oj??? :smt017 Falite mi….dođite da rokamo malol!!! !opr019fj

Gnjida
    Participant

Kome se sviđa moj novi avatar?? Ja baš mislim da je prekrasan!! Imam erekciju već 2 dana!!! !opr019ft :smt035 :smt117

Troky
    Keymaster

LOL…. gnjida, nisi uopće sexy 😛

B051LjKo
    Participant

LoL, Gnjidić… baš si preSeXXXy, lijepo od tebe što si navratio i što me podsjećaš na dane kada sam bio debeo…. Inače, ja sam baš na godišnjem odmoru od armije na neodređeno, čitaj preselio sam se i nemam net u novom stanu… a i malo mi paše kuliranje od kompa za promjenu… BUdem se vratio, kada… vjerovatno kroz par mjeseci…. Koliko sam skužio, aktivnost u klanu je malo zamrla (čitaj diGe igra sve mečeve, dakle zabrinjavajuće je) ali vjerujem da je stvar privremene prirode…

Budi mi fin i odvratan kako samo ti umiješ 😉

BaXuZ
    Participant

bosiljak jel jebes stogod

Ganci
    Participant

jebe radoznale 😀

p.s.

između njega koji je ostao single i tebe koji radiš na platformi stvarno se nezna ko jebe više 😀

ili je to pitanje bilo namjenjeno kako bi te njegov negativan odgovor utješio znajući da ste u istom čamcu…

:smt005

B051LjKo
    Participant

bosiljak jel jebes stogod

A malo da :smt020

BaXuZ
    Participant

ne nego pravim planove da s njim izadjem van i upecam kakvu maloljetnicu, a ti doma lijepo radi nine nane, pomozi mladoj majci da presvuce pokakanu pelenicu i smijes se malo igrat na kompjuter navece

Ganci
    Participant

Zux pa samo kvariš dojam SiLJku… a da ne pričam o prosjeku godina…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.