Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

S obzirom na moje stajaliste o nadolazecem mecu, otisao sam toliko daleko da sam nocas malo igrao IC vise u observerkom modu nego sto sam igrao. Naime promatrao sam nekoliko igraca koji izgledaju kao da su rodjeni u satorima na IC-u. Radi se deckima iz istog klana ( njih trojica) koji su pametnom igrom i dobrom koordiniranoscu, jebali def bez gushcje masti(tm. Bosiljak). Def nije smio proviriti niti na jedan prozor, niti na jedna vrata. No da ne bi sve ostalo na dosadnom tekstu odlucio sam malo to i nacrtati i razviti nekakvu taktiku.

.

• R
    • G
    • AR
    • R

( za bolju preglednost slike, desni klik na sliku i odabrati view image)

Kao sto se dade naslutiti ocito je ispalo da je prelazak preko brisanog prostora najvazniji. No krenimo redom:

crveni R rusha na poziciju jedan i pokriva desnu stranu kuce, Pila i G pljuca su ass hillu i rade svoj posao. Sto bi znacilo da se pila upotrebljava za ono za sto je namijenjena a to je supressing fire. G pljuca servira 203jke u prozore. Pila se zadnja mice sa Ass brda odnosno kada svi ostali uspjesno dodju do kuce onda ona kupi prnje i trci kao podrska crvenom. Plavi ostaje na mjestu 1 sve dok G ne dodje do 2, a zatim plavi trci na na 2, iza njega dolazi G na mjesto broj 3. Plavi na 2 pazi onaj mali prozorcic

Kada se dodje do CQB-a uvijek idite u parovima i unaprijed se dogovorite koji ide sa desne strane, a koji sa lijeve hodnika.

Na niti jedna vrata ne ulazite bez da prije nesto ne ubacite kroz njih.

Kroz V1 i V3 je pozeljan dim, a kroz V2 i V4 nikako uci bez da je flashica prije toga bacena unutra.

Eto to cemo veceras uvjezbavati!

P.S. jos se nitko nije javio tko ce preuzeti G pljucu na sebe

LittleCannon
    Moderator

I nitko se jos nije prijavio na mec osim mene.

njonjo
    Participant

kad je mec u 20:00 :((

Ganci
    Participant

ja radim opet drugu, znaci do 22

crono
    Participant

Ja sam trenutacno bez kompa. Prodao sam u subotu plocu mem i cpu!

Za par dana bi trebao biti ponovno ONLINE!!

H.T.Get
    Participant

sinoc kasno dosao iz VT, veceras mogu posluziti kao topovsko meso.

B051LjKo
    Participant

Mogao bi se ti i uhvatiti 203ce… Nema nam rimtua a ostatak veselog društva je majo jetajdijan kad se ufati the haubice…

B051LjKo
    Participant

Mada bi ovo bilo prikladnije napisati u već postojeći 0-7 post; napisati ću ovdje…

Pa jebem mu miša i tića… tek sad sam skužio koliko ste vi loše odigrali…. U sedam rundi zajedno ste skupili 4 kila… apsolutna katastrofa… Kada ja, koji trenutno igram daleko ispod svojih realnih mogućnosti (dakle suxam) budem daleko najbolji igrač na meču nije niti čudo da je rezultat spenkajuće kantonapucavajućih 0-7…

Statistika:

1. Zadnjih pet mečeva smo izgubili

2. Četiri od pet zadnjih mečeva smo izgubili 0-7

3. Omjer pobjeda i poraza u 2007 godini nam je 5-14

4. Omjer rundi je 69 – 122

5. Na tablici statova samo četiri igrača imaju pozitivan FR

6. Jedini ja imam više od 3 odigrana meča i pozitivan FR

Sve u svemu apsolutna katastrofa…. Svi skupa se zamislite da lie ćete se pojavljivati navečer na TSu, da li ćemo imati treninge i vratiti mouse feeling u ruku ili ćemo se odjaviti na neko vrijeme s TWL-a i prestati s ovom brukom…

BaXuZ
    Participant

prestanite se brukat, sram vas bilo.

Troky
    Keymaster

prestanite se brukat, sram vas bilo.

stfu n00b! !opr019ft

Troky
    Keymaster

Sve u svemu apsolutna katastrofa….

Uopće nije katastrofa… to je realno stanje nas zgubidana.

Problem je u tome što većina nas konstantno drlja po 2-3 mape i kad treba igrat neku nepoznatu mapu nikome se ne da niti prijaviti za meč, a kamo li trenirati.

Sve u svemu, ne treba se nervirati… napravit ćemo jedan bazen s pitanjem: “TWL, da ili ne?” i stvar riješena… oni koji odgovore sa “ne” neka se maknu iz roastera, a ostali, ukoliko i dalje ne budu prisustvovali treninzima i/ili mečevima biti će ručno izbrisani.

Ukoliko broj ljudi na TWL-u bude manji od recimo 6 automatski se odjavljujemo s laddera… u suprotnom, barem ću znati na koga se može računati za meč.

B051LjKo
    Participant

Ma ništa od tog poola… 97% ljudi će glasati, da ostajkemo na TWLu… Nema demokracije, glasanja, bazena niti ičega… U ovakvim situacijama pali samo Kim Yong Il pristup, ili će se raja pojavljivati navečer na puškaranjima; ili se odjavljujemo…. udluku neovisno o ostatku svijeta donosi lider klana…. a to je pepić

Amen

Ganci
    Participant

dali mozete uzet u obzir da nam se desava jedan situacija gdje igrom okolnosti, desilo se sljedece…

Crono prodo komp – nema ga

Rimtu – neam pojma, brat mu igra wow, nadalje znaci nema ga

Ganci dela drugu smjenu vec 3 tjedan zaredom ( do 22 ) majku im Bozju

Zuxab ide delat vec 2 tjedna pa ga ima nema

Groo nema net – koliko ja znam

neznam nadopunite listu ako jos sta znate o kome

sto se mene tice, trazio sam ulazak u klan zbog vas, bandom zabavnih zgubidana a i zbog volje i zelje igranja na te-ve-elu.

Nadalje cu se pojavljivat na treninzima ko i onih 2 ili 3 dana za IC, nezaboravimo ko je koga spankao sa covjekom manje i koliko je zabavno bilo gledat Bosija kako cmizdri

Zato predlazem veceras trening na Swamp Rajdu i tako svako vecer to isteka zaliha :smt040

nemoram ponavljat da sam oko 23 spreman :smt023

Groo
    Participant

Drage volje bi puskarao sa vama i vec sam i sam nervozan zbog neimanja vrazjeg interneta kuci. !opr019fx

Nadam se da ce se srediti jednog lijepog proljetnog dana pa me eto s vama. :smt033

BaXuZ
    Participant

Zuxab ide delat vec 2 tjedna pa ga ima nema

Zux se odjavio sa TWL-a

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.