HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeIskrcavanje

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

Dakky
    Participant

S obzirom da se vecina slozila da igramo jednom tjedno mini-turnir u sklopu Clan Warsa, i da se pokusamo iskrcati na neki teritorij,

Takodjer, s obzirom da je nogomet ponedjeljkom i srijedom, ostaju nam dani: utorak, cetvrtak, petak, subota, nedjelja

Imajuci to u vidu, predlazem utorak u 20.30, kao idealan dan i vrijeme za pokusaj iskrcavanja. Svaki tjedan.

Ja cu se pobrinuti oko organizacije, a vi se pobrinite da budete u 20.00 na TS-u.

Ako nekome ne odgovara dan ili bi htio u drugo vrijeme igrati (moze i 18.30 ili 19.30) neka odgovori u thread. Otherwise, samo potvrdite svoj angazman.

Ajkula
    Moderator

Ja sam za i bit cu prisutan .

Troky
    Keymaster

Utorak je ok iako mi više odgovara srijeda… što kasnije po mogućnosti. Ranije od 20.30 nema šanse.

B051LjKo
    Participant

Šta nije fuzbal srijedom?

Dakky
    Participant

Fuzbal je srijedom, a to sam i napisao u postu, tako da mozemo birati izmedju utorka, cetvrtka, petka, subote ili nedjelje

zvonzi
    Participant

meni utorak od ponuđenih dana (uz čet) najmanje paše iz vrlo jednostavnog razloga – 90% utoraka sam u ZG. iako, ovaj sam čak doma, tako da možete biti sretni i zahvaliti se T-Mobileu šta mi je dao nešto slobodnih dana. 😛

općenito, najviše mi odgovaraju petak+vikend, eventualno ponekad i ponedjeljak. mišljenja sam da je nedjelja jedan ok dan za ovakvo nešto, jer em samo najsnažniji piju nedjeljom, em je neradan dan a i ne igrate nogomet.

scaramush
    Participant

moja malenkost će ovaj mjesec mislim uspjeti svaki utorak prisustvovati jer tako mi posao izlazi pa bi trebao biti slobodan…

Srdo
    Participant

Svaki utorak mi paše, a može i svaka subota i nedjelja.

ChrisSs
    Participant

ajm in ,samo da nie petak 🙂

Hiks
    Participant

Utorak, Četvrtak može.

Btw, a da nedamo ljudima sa manje od T8 ili T6 arty da opće igra.

Ja dajem glas da im treba ne samo zabranit igrat, nego i jaja ciglama ofarbat!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.