HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeJel mogu ja ovo pokrenuti sa slijedećim????

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

Groo
    Participant

Računalo

Operativni sustav Microsoft Windows XP Professional

Instalirani Service Pack Service Pack 3

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Matična ploča

Procesor AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2600+

Sistemska memorija 1024 MB (DDR SDRAM)

Grafika

Grafička kartica GIGABYTE RADEON 9600 PRO – Secondary (128 MB)

Grafička kartica GIGABYTE RADEON 9600 PRO (128 MB)

3D akceleratorski čip ATI Radeon 9600 (RV350)

Multimedija

Zvučna kartica Creative SB0090 Audigy Player Sound Card

Ima li smisla da uopće pokrečem?

KrLe
    Participant

Prvo, dobro razmisli, igrica je zla zaraza, jučer je u 15h bilo 5 ljudi na ts-u i taba, a nije falilo istih ni u 4 ujutro…

Drugo, nema previše smisla. Ovo je s nekog foruma, ne znam da li je točno:

Minimum system requirements:

CPU: 2 GHz

RAM: 1 GB

Video: GeForce 6800GT (128 MB) / ATI analog

HDD: 2GB

Connection rate: 128 Kbps

Average system requirements:

CPU: 3 GHz

RAM: 2 GB

Video: GeForce 8600GT (256 MB) / ATI analog

Connection rate: 128 Kbps

Maximum system requirements:

CPU: 2 Core 3 GHz

RAM: 2 GB

Video: GeForce 9800 (512 MB) / ATI analog

Connection rate: 1024 Kbps or higher (for faster downloads)

s obzirom da tvoja ploča vjerojatno ima AGP utor za grafičku, umjesto aktulanog PCI Express, i 939 utor za procesor, nekakav pametan update i nema smisla osim cijelog kompa.

Što se tiče procesora, ja ti imam athlon 64 3000+ venice (1800 MHz, mrvicu jači od tvog), koji bi trebao ić u tvoj komp, ali mislim da ti to ne bi previše pomoglo za tenkiće, ako želiš mogu ti ga dat, meni ne treba. Također, proc je još uvijek prikeljen na nekoj jadnoj ploči, ali barem ima PCI pa bi mogo neku grafičku nabost normalniju, za probat tenkiće. Mogu ti posudit 1950pro 256bit/256Mb, ali mi ona treba pa ti je ne mogu pokloniti.

To bi ti bilo u rangu ganićevog starog kompa koji se s njim igrao, ali imao cca 15fps-a.

Dakky
    Participant

Ako se ne varam Groo-jet-ova ploca je Socket A, odnosno prethodnik Socketa 754 koji je prethodnik Socketa 939. Stoga bi sam skok na S939 plocu i PCIExpress bio Uber dojajativan, a uz 1950Pro (na posudbi) bi stroj radio ko beba, posebno na nizoj rezoluciji tenkica.. (koji monitor ima Ganic, a koji Groo?)

Sranje je sto bi Groo-jo morao nabaviti DDR2 RAM vjerojatno, a pozeljno i jace napajanje, da izgura tvoju konfiguraciju KrLo…

U svakom slucaju treba probati!

Ajkula
    Moderator

Grujo, mislim da ja negdje imam karticu Ati 1950pro. Prodam ti je za 2 zuje.

Groo
    Participant

Svaka čast ekipo na velikodušnim ponudama. Moje iskrenu sreću ste proizveli znajući da Vas postoji.

Zaista bih volio to zaigrati ali sumnjam da su moje gejmerske vode i dalje uzburkane. Ma lažem. Došle su neke jednako uzbudljive. !mete !hekla !klofa

Osim uz sve vrste LANova koji stoji ispred nas i čekaju da se zaigraju :smt055

RimtuTiTuki
    Participant

Ja mislim da imam jedno napajanje za poklonit … fortrona 350w

B051LjKo
    Participant

Oj Groo, bilo bi lijepo da navratiš na TS s vremena na vrijeme, znati ćem sutra prekosutra, ali potencijalno imam jednu GF 6800 vulgaris (AGP) koja bi trebala biti u stanju vrtiti tenkiće u igrivom framerateuz…

Javim do srijede…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.