Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

d3uha
    Participant

adsl modem – router kd318-MUI imam!

i vec steka sve mi se cini.. Kada je ukljucen i kada se telefonira sve krci u slusalici i nitko nikog ne cuje. :smt012

Naravno da se nisam uspio spojiti cijeli vikend na net.. :smt011

A sada sam IZ FIRME vidio da su ti modemi totalno u kurcu i da postoji podosta foruma gdje se ekipa jada :smt013

Ako netko ima boljih iskustva s istim molio bi da me prosvjetli nekako jer mi je pun kurac a jos nisam ni krenuo !pms

B051LjKo
    Participant

Saga o sirotoj juhici se nastavlja 🙁

Tek si ga dobio, lijepo nazovi 0800 9000 prijavi kvar, dočekaj instalatera i lijepo prođi cijeli ciklus spajanja i s njime… Ako ne šljaka i dalje krči traži drugi i basta….

Zh0rZh
    Participant

Ili promjeni nick u čorba pa mozda bused imao vise srece hihi

crono
    Participant

Ja imam isti takav i radi bez ikakvih problema!!!

Ganci
    Participant

nazalost i meni dosla tetkica danas izmjenit mog junaka od Ericssona za ovo smece… kaze do sad zbog ovog Ericssona se nismo culi a s ovim Kasdom cemo maltne postat kucni prijatelji!!!!

majku im Bozju!

sad moram pocistit Ericssona i stavit ga u regal pored slike zene i staraca 🙂

d3uha
    Participant

meni je proradio ali samo u bridgeu, izgleda da ne ruta bas najbolje

Profa_Cro
    Participant

Ja imam isto kasdu i radila je do nedugo savrseno u rout modu i vrag mi nije dao mira i isao sam prckat po kablima i odstekao sam iz one skretnice sve kable i nakon toga isto krci u telefonu ali kasda radi. izgleda mi kao da sam se krivo ustekal!!!!

Aj Bosiljko daj neku pametnu!!!

B051LjKo
    Participant

Ako ti je pod garancijom zovi servisera i pravi se blesav….. Za drugo ti ja baš i nisam adekvatna osoba za savjetovanje…. [čitaj router retard]

d3uha
    Participant

ubodi telefon iza splitera

Profa_Cro
    Participant

Ma covjece nema rupe gdje nisam ubo al ista stvar se događa

Ganci
    Participant

izgleda koda su ove Kasde radile 100 razlicitih firmi, presao 10-tak tutorijala kako prebaciti djubre u router mode.

vecinom svi tutorijali blebetaju istu pricu kao i obicni smrtnici ( citaj: ja ) koje su pokusavale to u praksi, naime svaki je nakon pokusaja imao svoj specifican problem, no izgleda da na moj pokusaj samim time i nastanak problema dragi dr. Google nema rijesenja.

neznam koji bi problem naveo prvi, no krenimo od osnovnjaka.

– otvorim fajerfox i ukucam http://192.168.1.1

load-anje traje i do 5 minuta, igrom slucaja se desilo mozda svega 3 puta da se otvorilo za cca 3 sekunde (standard)

– da bi otvorio port za uTorrent moram preko “Port Triggering” u Kasdi (jelda?)

i kad bi upisao sve potrebno ( skoro pa napamet sam popunjavao ) stisnem Save, i tu se zblesira i smrzne, cak sam ga ostavio da nakon save-a load-a podatke cirka 10 minuta i tu je onda pukla veza.

Ajd pomozite ako znate, samo nemojte sa idejmo da kupim router jer ionak mi zena zaprijetila svim i svacim kad sam popizdio ( na FPS tokom igranja RiverVillage-a ) i izjavio da mi Amerikan za novu kantu. !pms !opr019g5

LittleCannon
    Moderator

Kao prvo, da li imas fiksnu IP adresu na svom kompjuteru

Ganci
    Participant

yup, to sam sredio kako je pisalo, u net. conn. TCP/IP properties

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.