Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

Ajkula
    Moderator

Drugovi i drugarice,

na 19. sjednici klanskog vijeca odluceno je da :

-Trill (Vrana) i Crazy Criss se izbacuju sa WOT rostera zbog duze (preduge) neaktivnosti.

Takodjer, sljedeci na listi je i Zvonzi, zbog lagane neaktivnosti te prijavljivanja na ESL meceve i ne dolazenje na iste. Nije izbacen,al na razmatranju je.

Ne trazi se od nikog da bude aktivan 24/7 ,al barem da se tu i tamo javi,da znamo da je ziv.

Prijavljivanje na meceve,a onda ne dolazenje na njih je penis.

Imamo jednog Dakkija,ne treba nam drugi !! 🙂

Zalbe na navedene odluke se primaju radnim danom od 9:00h do 22:00h.

Pozz !

zvonzi
    Participant

ja sam zadnje vrijeme u kurcu bio, em zbog vremena (morao sam očistiti prve dvije godine na faksu jer bi inače izgubio pravo studiranja) em zbog kompa za koji vjerujem da svi znate u kakvom je stanju, i stvarno nema koristi od mene ako se komp resetira/igra crasha svakih 20 min. no, kroz dva tjedna stiže nova grafulja, tako da se vraćam na stare slave staze WoTa. ispričavam se na onoj prijavi za meč i nedolaska na isti. ne bu se više desilo 🙂

B051LjKo
    Participant

Ajki plovi, a bogami i ja, svi vrludaju, i od clanova se zapravo trazi jako malo, rispekt i pripadnost kolektivu. Dakle ako nosis Ri051 tag, potrudi se biti dio ekipe… Nije samo nedolazak na najavljen mec u pitanju… Forum je tu, cekirati ga jednom ili dvaput tjedno stvarno nije neki problem…

zvonzi
    Participant

pa barem to nije problem, redovito doletim na forum i pročitam šta ima novoga. jebiga, uleti period kada sam manje aktivan ali kada me ima, onda me ima. čim riješim situaciju s kompom vraćam se ja u tenkiće.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.