Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author

Ajkula
    Moderator

Da,da istina je …

Ovaj petak (01.03.2013) s pocetkom u 20 h odrzat ce se klanska piva.

Mjesto : Milord na srdocima.

Trox i ja smo gore, pa navratite.

Dakky
    Participant

Vidim nema promjene… ajde samo jednom da se nadjemo u gradu, nisam vas vidio preko godinu dana… a kafica kolko oces u centru…

Troky
    Keymaster

Vidim nema promjene… ajde samo jednom da se nadjemo u gradu, nisam vas vidio preko godinu dana… a kafica kolko oces u centru…

Ide ti duja ravno do Srdoča, samo trebaš dupe pomaknuti do busne stanice.

Dakky
    Participant

Ne falite mi toliko da se pol sata vozim do Srdoča i pol sata nazad. A očito ni ja vama ne falim toliko da se jednom spustite u grad na cugu, iako to zagovaram od 2006.

KrLe
    Participant

Dakky?

KrLe
    Participant

U petak je u Miloradu “Metallika moj dobar drugar”, ne znam kako ste zamislili klansko pivo, ali milorad definitivno nije za to, jerbo nikad nisam bio u miloradu da se moglo sjest, a kamoli kad bi nas se skupilo 7… mada klansko pivo za dvoje, troje bi se možda i dalo rješit, a toliko će vas/nas i bit…

Troky
    Keymaster

Ne falite mi toliko da se pol sata vozim do Srdoča i pol sata nazad. A očito ni ja vama ne falim toliko da se jednom spustite u grad na cugu,

Dakle, ti želiš da 3-4 čovjeka vozi do grada i riskiraju muriju kako bi se družili s jednom lijenom guzicom za koju se ne sjećam da je ikad sjela na bus i došla negdje već je uglavnom žicala da se dođe po nju.

Imaš pravo, ne fališ mi toliko.

… iako to zagovaram od 2006.

Evo, ja svečano obećajem da ću se spustiti u grad na cugu 2016. na desetu godišnjicu zagovaranja… pa da i to proslavimo.

Troky
    Keymaster

U petak je u Miloradu “Metallika moj dobar drugar”, ne znam kako ste zamislili klansko pivo, ali milorad definitivno nije za to, jerbo nikad nisam bio u miloradu da se moglo sjest, a kamoli kad bi nas se skupilo 7… mada klansko pivo za dvoje, troje bi se možda i dalo rješit, a toliko će vas/nas i bit…

Jao, zaboravih na to…

Hoćemo onda do Guitar Caffe-a na Kastav? Tamo bi trebalo biti mirnije…

Ajkula
    Moderator

Moze.

Dakky
    Participant

Ne falite mi toliko da se pol sata vozim do Srdoča i pol sata nazad. A očito ni ja vama ne falim toliko da se jednom spustite u grad na cugu,

Dakle, ti želiš da 3-4 čovjeka vozi do grada i riskiraju muriju kako bi se družili s jednom lijenom guzicom za koju se ne sjećam da je ikad sjela na bus i došla negdje već je uglavnom žicala da se dođe po nju.

Imaš pravo, ne fališ mi toliko.

… iako to zagovaram od 2006.

Evo, ja svečano obećajem da ću se spustiti u grad na cugu 2016. na desetu godišnjicu zagovaranja… pa da i to proslavimo.

Ne da mi se borit sa quotanjem…

Mozda ja i jesam lijena guzica (ne poricem to), jednom ili dvaput sam dosao u Time sa busom 2A, puno više puta me Ajki vozio, ali svejedno, koliko ste vi puta dosli u grad radi mene? Nijednom….

d3uha
    Participant

nema me za vikend

Ajkula
    Moderator

Niti ja, a bogami ni Troky ne zivimo na srdocima/kastvu.

Idemo gore jel su ok bircevi,dobre picke i ne svira Jelena Rozga. I zaobilaznicom sam za 2 minute doma bez uzurpiranja od strane murije.

Nazovi 313 313 i dodji na pivu, ne kompliciraj.

KrLe
    Participant

kastav it is, ukoliko budem u mogućnosti…

Nelito
    Participant

vidimo se, a onda mozete raspraviti i moj status izbjeglice (u zadnje vrijeme) 😉

MiniGun
    Participant

Mnogo vjerojatno, da ne kazem jashta da se vidimo…samo mi nacrtajte gdje je to tocno :D.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.