HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsKrug drugi rezime

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Runda Prva

Počeli smo dobro, lošija strana, tie je bio na pameti… Ošinio nas je dobro njihov arty po nosu pa smo nakon 5 minuta vrana i ja bili na 2 i 5 % healtha rispektivli, uljanov na kakvih pola… Mic po mic došli smo u brojčanu prenost, s nerješenim na pameti odigrali defanzivno… Kada je tie bio očit, krenuli smo naprijed i pomeli ih… samo malo kasno, pa je ispao tie… Ideja je bila pomesti ih na rush, kao u prošlom krugu…

Runda Druga

Rush, na koji su oni bili dobro pripremljeni, popili arty odmah u čelo, komada 2, Druga bojna je u jednom trenutku malo zastala, možda desetak sekundi, i kurac… dobro smo se držali bez obzira što su nas pročitali, ali kurac, rezultat 0:1, masakrirao nas je njihov Ferdi koji je skupio četiri killa…

Runda Treća

Lagano prizemljeni, opet na “lošijoj” strani, oprezna igra… Dakky maestralno blindshoota njihov arty, skauti rade vrhunski posao, sva tri, Paranoja kruži po gradu čuvajući nas od iznenađenja u gradu, Armada nevidljiv kao svijeća na Aveniji Gojka Šuška (iliti zagrebaškoj) Troky plitko, njihovi teškaši koji su krenuli po Gojku svako malo su popili šut bilo od mene, bilo od artija bilo od Srđinog BL10… Malo pic pac, simultani pokret naprijed, gordi KonigsTiger prihvaća borbu s dva protivnička IS-3 i KT-a na Aveniji, Arty im neda disat, Witmann reinkarniran u Gadafijevom KT-u maestralno koristi kutove zgrade i kažnjava svaki pokret isturenog IS-3, za to vrijeme moby u Staljinu i Srđo u ISUju dolaze Šuškovcima s boka… totalna anihilacija, 1. bojna za to vrijeme probija drugi flank, protivnik pometen… Rezultat 1:1

Runda Četvrta

Protivnik opet spreman na rush, postavljan izrazito defanzivno, bez, pokazati će se kobnim, skauta na 7-8 kockici Avenije Gojka Šuška. Epska bitka se odigrava u Ulici Jadranke Kosor… Protivnik mudro umeće skauta u jednu od rupa, osiguravajući si “burgler alarm” od provale kroz grad, no tada se događa neočekivano… U punom trku ava T2 Lighta jurišaju na protivničkog skauta, i skraćuju mu muke… Protivnik je slijep u gradu, no i dalje se drži jako defanzivno… Armada svijetli po Aveniji, protivnik i dalje jako plitko, iza zgrada pored svog spawna… I tada kreću škare, 1. i 2. Bojna (bez Gadafija koji je pojačao 3.) udaraju kroz grad, počinju padati prve žrtve, protivnik se pregrupira i okreće većinu topova ni Krčki i Ulicu Stipe mesića, no na scenu stupa duga 105 KonigsTigra koji neprimjećen udara s leđa… Bum, Gefufna pada na 47 posto, nekoliko sekundi kasnije arty dovršava posao… Protivnik zbunjen, KT nastavlja penetrirati s traga, dok mu pleh zada čvrsto drže moby i srdo, 3. bojna je u totalnoj ofenzivi, ali nema “clear shoot”, Gadafi plete po ISU-152, prvi šut prolazi, drugi šut prolazi, treći šut trackan, sranje, no problem rješava arty, sad smo već skroz u dominaciji, ostatak protivničkog tima koji je čuvao poljano kreće u kontraudar, no s boka biva uništen od strane penetrirajuće 3.bojne… Protivnik pometen… 1:2 dobivamo čestitke, uz srdaćne želje protivnika za osvajanjem turnira…

Za večeras bih predložio manje izmjene, odjebao bih sumanuti rush po riječkoj, jer je realno velika lutrija, radi poboljšanja komunikacije rasformirao drugu bojnu na način gdje bi se Vrana i Uljanov pridružili prvoj, dok Gadafi prelazi u pozadinu, i priključuje se trećoj… Obje bojne su plitko i blizu dokle god se ne uvjerimo da nema protivničkog rusha… Skauti cijelo vrijeme rade, ako protivnici nastave igrati ovako defanzivno, imamo puno bolje šanse u simultanom napadu po dva krila… Treća bojna, sada u sastavu od po dvije artiljerije, dva teškaša, dva tdjca i dva skauta bi trebala biti sposobna zaustaviti sve osim apsolutnog juriša cijelog njihovog tima…

Ecola, vidimo se večeras… ostalo je još svega 16 najboljih ekipa… subota više nije tako daleko…

B051LjKo
    Participant

BTW TS dio je samo prijedlog, ostavljam na volju kako se mislite posložit… Whisper i tako radi

B051LjKo
    Participant

CS army grey je sljedeći protivnik… živi bili pa vidjeli što su oni uspjeli skupiti od svojih 5000+ igrača

Vrana
    Participant

Što se tiče presapodjele…

Mislim da ima smisla, ti si ionako uglavnom odvojen od Uljanova i mene. Možda nije loša ideaj spojit prvu i drugu i Gadafia stavit u obrambeni tim.

Onda opet, nije nuzno.

KrLe
    Participant

Po popisu igrača, ona druga ekipa koja je igrala protiv CZ Grey mi se činila moćnija… Mislim da je bolje da smo ove dobili…

Uljanov
    Participant

E aj kontaktiraj njihove protivnike u zadnja 2 kola..thx..

Srdo
    Participant

I definitivno imati na umu da je operiranje po Nuli as u rukavu za nas.

Ako opet budemo prvu rundu igrali na donjoj strani, ponoviti sve kao i prva dva dana, ali krenuti najkasnije na 04:00 u rush 🙂

Uljanov
    Participant

I imati više od jedne fronte da se artiljerija zbuni..ne mogu dejstvovat na 2 strane..

B051LjKo
    Participant

4.00 je prekasno, 6.00 je minimum… meni s KT-om samo za preć sredinu treba minuta

Dakky
    Participant

4.00 je prekasno, 6.00 je minimum… meni s KT-om samo za preć sredinu treba minuta

ali 6 minuta je dovoljno da u slucaju da nas napad padne, da oni krenu u kontra napad

ArMaDa
    Participant

slazem se s dakkijem 6 min mi se cini previse 4 optimalno s obzirom da su oni dobro naceti za rush?

Uljanov
    Participant

Pridružujem se Siketu i Dakiju..ako propadne 6min rush velike su šanse da izgubimo..

Uljanov
    Participant

BTW sva 3 kola mi smo “gosti” pa je objektivno očekivati da ćemo i ovaj puta početi dolje..

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.