HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOMLAN #5 – Mape i pravila

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 73 total)
  • Author

Troky
    Keymaster

Evo mog prijedloga mapa i vremena (uz pretpostavku da će biti 4 tima):

Round 1. – SF Arctic 7min

A:B

C:D

Round 2. – Urban Assault 4min

A:C

B:D

Round 3. – SF Sandstorm 7min

A:D

B:C

Round 4. – Swamp Raid 5min

A:B

C:D

Round 5. – SF PCR 6min

A:C

B:D

Round 6. – Dusk 5min

A:D

B:C

– Nakon sto se odrede timovi slucajnim odabirom ce se odrediti koji tim je ABCD.

– Pobjednik dobiva 2 boda, a u slucaju nerjesenog rezultata svaki tim dobiva po 1 bod

– Assault/Defense za svaki match ce se odrediti slucajnim odabirom

– Bodovanje za MVP-a bit ce isto kao i za ligu… zbroj bodova minus leader points

Opcija 1. – 9 rundi ukupno

– Igra se na 6 dobivenih (5+5 rundi max.)

– zadnje 3 mape ce biti random

Opcija 2. – 12 rundi ukupno

– Igra se na 5 dobivenih (4+4 rundi max.)

– Round7: A:B igraju mapu koju im odaberu C i D, a C:D mapu koju im odaberu A i B

– Round8: A:C igraju mapu koju im odaberu B i D, a B:D mapu koju im odaberu A i C

– Round9-12 po istom principu kao i Round7 i Round8

Na zadnjoj lanuši smo odigrali 7 rundi (ako se ne varam) ali po TWL pravilima i to je dosta dugo trajalo.

Mislim da je “Opcija 2” uz skraceno vrijeme igranja sasvim realna opcija.

Nemojte se odmah uhvatit za mape i vremena… to je samo prvi prijedlog onako odokativno jer te mape jako malo igramo, a drugi dio natjecanja trebao bi biti zanimljiviji jer je pretpostavka da ce se birati mape gdje vecina tima suxa 🙂

B051LjKo
    Participant

Moj prijedlog, odjebite Swamp PCR i Arctic… ili dosadne ili se igraju predugo…

Ganci
    Participant

Not a bed ajdija Troky, smatram da bi se vise trebalo orijentirat na mape koje su se pokazale u najboljem svjetlu…

sjetimo se zahebancije na IC-u 😀

Urban – always good choice

Bolnica – mozda se da iskemijat 2 tima da igraju protif dva tima, tj. 8 vs 8 ako ce nas bit

Troky
    Keymaster

Hospital se ne igra na TWL-u stoga 0 bodova.

Čisto sumnjam da će nas biti 16…

Troky
    Keymaster

Moj prijedlog, odjebite Swamp PCR i Arctic… ili dosadne ili se igraju predugo…

Baciti oko na prijedlog vremana… 5min za Swamp je puno?

RimtuTiTuki
    Participant

Sta fali IC-u? :smt016

Hospital se ne igra na TWL-u? Ja mislim da sam igrao barem jedan match tamo….

Lamb-Lover
    Participant

ja bi predlozio mauntin embuš i flad gejt

Ajkula
    Moderator

Stavi Floodgate umjesto SF PCR .

Ganci
    Participant

a recimo da se ovako napravi?

koliko lanusha je vec bilo? 3? 4? vise? od svake lanushe uzmite naj mape koje su se tada činile samim time i pokazale dobre i stavite ih pod MUST za ovu lanushu…

ili tip2

neka svatko napravi top10 mapa i tako cete dobit neki uvid u želje i očekivanjež

i mislim da definitivno bi se trebalo orijentirat na CQB mape 😀

Dakky
    Participant

obvezno CQB, ako ne zelimo zaspati … jer sjetite se sta piva cini … mape u kojima se kempa puno (npr. mp) su ubitacne za igrat nakon 10+ piva…

e da i jos jedna stvar

ako cemo igrat “nepoznate” mape, neka se igraju u prvoj i drugoj rundi, dok smo svjezi jos. a svakom rundom poslje, nek bude nesto poznatija mapa i igrivija…

dakle na pocetku arctic ili swamp, na kraju extrakcija ili pipa ili nesto ultra igrivo…

jer, govorim iz iskustva, pijanim ljudima se ne da igrati, a kamoli igrati nesto sto nikad nisu igrali……

LittleCannon
    Moderator

A ja mislim da bi trebali igrati one mape na kojima imamo ispd 100 sati igre

Ganci
    Participant

Aj

Dakky
    Participant

slazem se, al onda makar da igramo igrive mape, koje su nepravedno zapostavljene… tipa Kenna, Tunel, Swamp, Village, Dockside, WCSE…

B051LjKo
    Participant

Ma jebalo vas učenje i taktika… nadon dvije će runde će većina biti pijana k’o čep… Držite se vremena rundi ispod 5 minuta koliko god bilo moguće… Swamp, Arctic bla bla bla… puženje do iznemoglosti… nema smisla… isprobano…

moj prijedlog

Urban, Tunnel, Dust, Dockside, Extrakcija (za šmek) McKlonja, Pipa i vozdra…

crono
    Participant

i border, za gust

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 73 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.