HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainLedeno Doba: Pepe vs. B051

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Ajkula
    Moderator

Evo vam thread pa raspravljajte.

Jebo vas chatbox.

😀

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Dakky
    Participant

Ne znam cemu svo to polemiziranje kad su obje strane jednako u pravu, a na kraju krajeva, tocno objasnjenje ionako necemo dobiti za naseg zivota… mozda bude ovako, a mozda onako…

… da je netko pred 100 godina spominjao Higgsov bozon, ljudi bi mu se smijali… danas se prica o globalnom zatopljenju, a svih boli debeli…

Unazad 10 godina sto se prica o toj temi, ja nisam primjetio da se ista znacajno dogodilo. Ljeto je toplo kao i proslo, zima je hladna kao i prosla, osim sto ove nije pao snijeg.

Mozda se tamo neki led i otopio, ali ja i dalje imam struje i vode i hladnog gemišta, i siguran sam da cu ga imati i 2054. godine u svojoj 70-toj, ako je dozivim (i ako se ne desi nuklearni rat ili slicna “ljudski faktor” katastrofa)

KrLe
    Participant

“Samo gembara stalna jest”

B051LjKo
    Participant

Ne znam cemu svo to polemiziranje kad su obje strane jednako u pravu, a na kraju krajeva, tocno objasnjenje ionako necemo dobiti za naseg zivota… mozda bude ovako, a mozda onako…

… da je netko pred 100 godina spominjao Higgsov bozon, ljudi bi mu se smijali… danas se prica o globalnom zatopljenju, a svih boli debeli…

Kako obje strane mogu bit u pravu ako jedna tvrdi da je “globalno zatopljenje” uzrokovano povecanom emisijom CO2 od strane covjeka, a druga da je to totalni blushit i izmisljotina koji sluzi samo da bi se netko nakrao (goleme) hrpe para…

Evo i najpoznatijeg pripadnika prvog tabora, Predvodnik stada!

Veliki ekolog, mirotvorac, nobelovac i covjekoljubac prije svega!

PS. Higgsov bozon je zakon. Sad sve krmace na svijetu konacno mogu odahnuti… Za njigovu pozamasnu masu nije kriva cinjenica da ne mogu usta drzati zatvorena ni u jednoj prilici! Kriv je Higgsov bozon!

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Dakky
    Participant

Kako obje strane mogu bit u pravu ako jedna tvrdi da je “globalno zatopljenje” uzrokovano povecanom emisijom CO2 od strane covjeka, a druga da je to totalni blushit i izmisljotina koji sluzi samo da bi se netko nakrao (goleme) hrpe para…

Krivi izraz sam upotrijebio. Nisu obje strane u pravu, ali nisu niti u krivu. Odnosno, odgovor na tko je u pravu, a tko u krivu nećemo dobiti za našeg života, tako da je svaka prepirka bespotrebno trošenje moždanih stanica.

Rađe cu popiti gemišt i uništiti jednaku količinu stanica nego raspravljati o nečemu što nije i neće biti dokazano u sljedećih (dvoznamenkasti broj) godina.

B051LjKo
    Participant

Dakky raspravljao ili ne raspravljao, gembari su dani odbrojani… Pa komotno mozes i raspravljati! 🙂

B051LjKo
    Participant

Udio ozona je 0.07 pa te ne vidim da negiras njegov ucinak blokiranja UV zraka.

Pa ozon zapravo i nije dio ove price… Odnosno jest, jer nazivno i on spada u zLe staklenicke plinove… Omotac koji je zasluzan za filtriranje dijela spektra UV zracenja je malo povisoko, s nesto vecim koncentracijama negoli u nizim slojevima kamo se samoraspada… BTW. Dobro da si me podsjetio… Vec sam zaboravio na ”freon je zao” kampanju koja je cijeli svijet natjerala da kupuju nove frizidere!

d3uha
    Participant
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.