Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author

Venchoba
    Participant

Tako ja tenkiram kad me poslije jadne partije dočeka chat.

Tie_Fighter (22:03:54) hello

Tie_Fighter (22:04:40) can you tell that guy from your clan adelsbe,he is a fucking pussy and dont insult people,say to him from me

Tie_Fighter (22:05:06) Ty,and good play 🙂

Mislim da bi klansko vijeće trebalo raspraviti o tome 😀

MiniGun
    Participant

Nadam se da si mu objasnio da ce mama to sve rijestit mozda cak i prije nego odraste, i da je ovo samo priprema za buduci zivot, koji je eto nepravedan, te da nije lijepo sto psuje i da ces napisat diplomatsku notu njegovom klanu (mozda cak i razrednici njegovog 4. B) sto je tako nepristojan…dat adresu adelsbea pa da popricaju oci u oci…itd…

adels
    Participant

Ovo mi je doslo na mail

adelsbe,

Tie_Fighter has sent you a new personal conversation entitled “PUSSY”.

Tie_Fighter said:

======================================================================

YOU [edited][edited]FAGOT,DONT INSULT PEOPLE,I crapON YOUR STATS.IF YOU WANT [edited]I PLAY WITH YOU 1ON1 AND I SHOW YOU WHERE YOU MAY PUT YOUR STATS NOOOB,IF YOU DARE UAHHAHAHAHA SUCKER.

======================================================================

KrLe
    Participant

Lol

Warsteiner
    Participant

i tako je mali fighter izbačen iz klana uz isprike istog,sad se čeka diplomatska nota poljske vlade da se “pussy” arty aka adelsbe sankcioniše na drugom nivou 😛

kakav moron bože još kad bi ga i wot izbacio uz sve one slične njemu naravno ovo bi postala i dobra igra,dakle ima još nade za wot 😀

who dares wins

adels
    Participant

kako je vlado rekao ovo je doslo danas:

Dear Igor

Thank you very much for all informations.

I’m very sad that you had so bad experience with member of our clan.

Becouse of this accident Tie_Fighter is no longer our member – our clan has no tolerance for that happens.

Sorry for that situation

hope it will never happen again to you from any member of -Bracia Renegaci-

Best regards

MikeIx

MiniGun
    Participant

i tako je mali fighter izbačen iz klana uz isprike istog,sad se čeka diplomatska nota poljske vlade da se “pussy” arty aka adelsbe sankcioniše na drugom nivou 😛

Tko zna, mozda i referendum nabace 😉

Warsteiner
    Participant

ako se stvori kritična masa sve je moguće 😀

a referendumsko pitanje: dokle ćemo dozvoljavat da se poljski igrači šikaniraju na wotu kad je jasno da su uber playeri 😀 😀 😀

who dares wins

killerLSDcRo
    Participant

trebao si trazit odstetu za dusevne boli

Venchoba
    Participant

Ja ću krepat od smjeha. Nekak mi je ime klana zvučalo talijanski, al da, jebeni poljaci.

Inače nisam razgovaro s klincem, ono, lik je samo otvorio kanal, izbljuvo se na njemu i odma ga ugasio, da ne bi slučajno dobio odgovor.

ArMaDa
    Participant

salos se ?? kickali ga ?? zato jer si mu ti psovao on tebi uzvratio i onda si ga ti prijavio??? Pa meni bi onda trebali ukinuti net.. u cijeloj zgradi:-)

adels
    Participant

ne on je prvi poceo ja uzvratio jos je i odavao pozicije od mene i jos jedne artiljerije, onda je strolao venca naun ingamu a meni poslao mail na wotovom forumu,. Prvo su uvrede bile na engleskom a onda i na poljskom, ja poslao replay i screen shot maila kaj mi je poslao i rezultat je kickanje

B051LjKo
    Participant

Drukeru…

ArMaDa
    Participant

lol pa … ma nemam rijeci:-)

Agramgirl
    Participant

Jako kasnim s kamentarom pa mogu samo reći OMG, taj tip je kralj svih morona.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.