HomeForums[Ri051] Official ForumNovacenje – RecruitmentMolba za članstvo u klanu

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Agramgirl
    Participant

Pozdrav svima,

zovem se Martina, iz Zagreba sam, a na WOT-u ćete me naći kao Agramgirl.

Daleko premašujem minimalne godine za članstvo (pa sada je li to plus ili minus !opr019g7 ?)

Nemam zelene oči, sorry guys. Ali uvijek mogu potegnuti 1000 km radi pive i odojka 😀 . Koji su još ono bili uvjeti? Zabrana retardiranima, maloumnima, razumijevanje srpsko-bosansko-crnogorskog jezika, trijeznost na TS-u barem jedan dan u tjednu… ajde, manje – više ispunjavam uvjete.

Prije nego što počnete istraživati moj efficiency rating malo upozorenje: ulazimo uskoro u EU gdje za sve i svašta postoje ženske kvote, pa eto, odlučila sam vam pomoći da vam se ne desi da se negdje prijavite pa da ispadne da ne ispunjavate žensku kvotu :).

Što bi vas još moglo zanimati? Po zanimanju pravnica, no kids and husband koji bi me ometali u igranju tenkića, ako Boga znate ne puštajte mi narodnjake i za sada toliko. Za dodatne informacije slobodno mi se obratite na TS-u.

Ciao

Troky
    Keymaster

Pa zapravo…. zabrana retardiranima nije na snazi jer ne bi nitko ostao u klanu 😀

Ajkula
    Moderator

Dobrodosla Mare !

RimtuTiTuki
    Participant

efišensi šta?…

Dobrodošla 🙂

KrLe
    Participant

Dobro došla!

MiniGun
    Participant

Pipl mast trast az! 😉

Dobro došla!

Warsteiner
    Participant

Dobrodošla 🙂

who dares wins

B051LjKo
    Participant

veljkom!

killerLSDcRo
    Participant

dobrodošla

Agramgirl
    Participant

Hvala dečki. Čujemo se na TS-u.

Uljanov
    Participant

To te ja pitam.. 😉

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.