HomeForums[Ri051] Members OnlyServer[moved] Exploit Ender

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Dakle, na serveru je trenutno aktivan exploit ender. Prije nego sto pocnete pizditi, dopustite mi da objasnim kako radi.

Od svih mogucih opcija koje EE nudi sve su pogasene osim slijedecih:

Nema spama prvih deset sekundi i to samo nade i 203 spam. Spam pucanje je dozvoljeno.

Svi drugi exploiti su dozvoljeni ( trcanje sa nadom, puskom itd.)

Postoji 10 nivoa upozorenja: na 3 prekrsaju u istom sessionu vas rani, na 5 ubije a na 10 kickne sa servera. Defaultno je bilo postavljeno da budete benani na 24 sata, ali to sam ugasio tako da se joinati moze odmah.

Skripta takodjer nudi nekoliko novih Console komandi, od kojih su neke korisne, recimo ona koja vam ispisuje koliko dugo igrate na serveru izrazeno u minutama. Kompletnu listu komandi mozete dobiti i u igri ako utipkate “mutate commands” u konzolu (naravno bez navodnika)

Komande su slijedece:

*Console Commands*

Normal Client:

mutate Time – Displays local time of the server.

mutate Version – Displays ExploitEnder version.

mutate Warnings – Displays your current warnings.

mutate SpamTime – Displays how many seconds to wait before explosives can be used.

mutate Limits – Displays warning level you will be killed and kicked at.

mutate DisplayPlayerWarnings [1/0 or true/false] – Toggle’s if you see when other players receive warnings.

mutate GetPlayerWarnings [ID or Name] – Gets the players current warnings.

mutate MutePlayer [ID or Name] – Mutes a player so you cannot hear him.

mutate UnMutePlayer [ID or Name] – Unmute a player that you have muted.

mutate Commands – Displays all player commands in game.

mutate OnlineHelp – Open’s up http://www.hazardaaclan.com/ in your default web browser.

mutate PlayTime – Shows how long you have been playing in minutes.

Ukoliko se netko brine po pitanju povecanja laga, skripta moze izazvati LAG samo u prvih 10 sekundi svake runde, koliko inace skenira exploite.

Molim cijenjeno pucanstvo prije iznosenja konacnog suda, na ovom Vox Populi mjestu se spoji na server, provjeri kako radi i nakon toga formira svoje misljenje da li to ukinuti ili pustiti.

P.S. skripta ima zgodnu stvar da vas pozdravi kad dodjete na server 🙂

<span class=’smallblacktext’>[ Edited ]</span>

Troky
    Keymaster

IMO, 10 nivoa upozorenja je to much. Ja bih to skratio na 5.

1. upozorenje samo

2.,3. ranjavanje

4. kill

5. kick na 5 min.

Groo
    Participant

Mislim da se i ja slazem sa Trokyem i da je 5 upozorenja dosta.

I da, skripta je dobra i hocu da ostane.

moby
    Guest

Da cak je i 5 pre vise po meni ali et javno misljenje…

Prvi prijedlog je bio:

1 – Upozorenje

2 – Kill

3 – Kick

i mislim da je to vise nego dovoljno, jer 3 puta ne mozes “slucajno” izvuc 203 koju bi po meni trebalo stavit na 10ak max 15 sekundi, nikako vise.

BaXuZ
    Participant

stranica od hazard klana izgleda odlicno, svidjaju mi se oni linkovi lijevo na vrhu. Jel nas server na clanbase-u ? kako vidim u paketu se dobiva i smjestaj web stranica za klanove, jesu li to dali u paketu? Hm, da skripta je super, ali deset sekundi je taman dok loadate oruzje, na extractionu nas to nece bas spasit od spama sa ostrog spawna na kamionski i obrnuto, 15 bi bilo logicnije.

Troky
    Keymaster

slazem se s Baxom.

LittleCannon
    Moderator

Receno, ucinjeno.

B051LjKo
    Participant

Moj stav znate…

Zh0rZh
    Participant

1. warning

2. ranjavanje

3. kill

4. 5 min kick

5. 1h kick

6. BAN

Groo
    Participant

Moj stav znate…

Pošto još nisam ovladao vještinom telepatije, molio bih te da izneseš svoj stav jer ga ja iz ovog tvog izrečenog ne mogu zaključiti. 8) 8)

B051LjKo
    Participant

OK, odgovor na filozofsko pitanje “Zašto sam ja protiv?”

1. Spam mi ne smeta, jeste da zna biti iritantan ali kada se naučiš od kuda se spama, vrlo jednostavno se taj spam izbjegne.

2. Spam po definiciji znači pucanje na slijepo, kada se sa oštrog roka po kamionu savršeno jasno vidiš protivnika, to što ga vidiš već u 7 sekundi, JEBI GA, krivi devove za “loš” izbor spawnova. Uostalom, i Grujo i tzv. (tada zvani) LittleCannon su bili u potpunosti protiv MP houserulea da se ne “spama” sa DP-a po ass roadu (citiram “jer su takvi rouleovi full glupi i živciraju)

3. Prilikom spawna na ružnom jedina šansa koji taj tim ima jeste pokušati spriječiti da ih se flankuje i zatvori u mišolovku. To se JEDINO može s 203jkom koja ne radi zbog glupe skripte.

4.Ukoliko igrač i ne želi spamati ali se desi “sudar” ne mogu niti izvaditi nadu dok ne prođe debilnih 15 sekundi. (a sudar se desi kod primjerice Kamion&ostri spawn i zliko mu se sakrije iza kamioncina, dok prođe 15 sec, prodje i baka s kolačima)

5. Ako se većina složi s glupom skriptom neću zanovijetati, samo bih molio da se ista namjesti da ne bude ranjavanja, jer me to nervira više od svega.

1.Warning one

2.Warning two

3.Warning three

4. Suicide

5. Kick

Uz opasku da mu kod svakog warninga ne dopusti da puca nego mu zblesa pljucu

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Sat Nov 05 2005, 09:53PM ]</span>

BaXuZ
    Participant

a sta ti prposhni cvijetichu mislis o spamu na blizzardu, znas ono c team, radio room spawn pa udri po bosiljku i baxuzu dok trce po cesti

B051LjKo
    Participant

Prpošni cvijetić je zadnji put od spam blizzard nade poginuo prije 4 mjeseca otprilike (jednostavno pobjegneš nalijevo prema mojoj omiljenoj poziciji, ne moraš uopće ići gore do kraja, sasvim je dosta 10tak metara ulijevo od kuda zasmokeas), dok s druge strane Prpošni cvijetić puno više gubi živce dok gleda zle enemie kako se penju na anntena roof ili samo izlaze na 2nd roof i zauzimaju zle pozicije a da ih ne mogu riješiti 203jkom je nije prošao famozno rok od 15 sekundi

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Sun Nov 06 2005, 11:03AM ]</span>

LittleCannon
    Moderator

Interesantno je kako nitko nje niti primjetio dodatne komande koje donosi EE. Cak stovise, niste primjetili nista drugo osim 15 sekundi antispama. Pogledjte malo mutate komande stvarno ima korisnih.

Groo
    Participant

Interesantno je kako nitko nje niti primjetio dodatne komande koje donosi EE. Cak stovise, niste primjetili nista drugo osim 15 sekundi antispama. Pogledjte malo mutate komande stvarno ima korisnih.

Mutate komande su lijepe i moguče potrebne.

Ali problem je ionako spam prirode. 😉 :p

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • The forum ‘Server’ is closed to new topics and replies.