HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeNaziv klana i web

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Dakle ponukan raspravom iz proslog threada – “Clan wars” – oko naziva klana, predlazem sljedece:

Preradu postojeceg bannera na nasim Ri051 stranicama tako da pokazuje WoT i AA (posto je pozeljno u “clan list” na sluzbenom forumu napisati i web stranicu klana):

(postojeci)

(novi)

Sad bi ovaj moj trebalo doraditi i napraviti da lici na nesto, te ga ukomponirati u postojeci flash banner da izmjenjuje postojeci i novi.

Druga stvar koja me muci. Nas, nazovimo ga tako, klan postoji skoro 8 godina i prepoznat je u mnogim krugovima kao jedina ekipa koja je prebrodila sve svoje razmirice i ostala gotovo nepromijenjena 8 godina. Kao takvi, imamo svoju reputaciju, klan ima ime i po meni ga nema potrebe mijenjati u GIF ili slicno. Pogotovo ne nakon tolikog vremena ponosnog nosenja Ri051 imena.

Prilicno sam uvjeren da je sada kasno za izmjenu naziva, ali ajmo rijesiti ovo pitanje do hard wipea/releasea/pocetka pravih Clan Warsa.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Ajkula
    Moderator

Ja sam osobno protiv toga da se mjenja banner i ostala sranja. Nek ostane kako je.

Guske u magli su posve druga stvar. Nismo samo mi tu. Tu su i Nelito,Uljanov i ostali. Nek se radje napravi novi banner( Ovaj sta si stavio je sasvim ok) i nek se stavi na neki novi forum. Ne mora bit stranica. Za pocetak je i forum ok. Zajednicki forum od svih clanova GIF-a.

p.s. Guske u magli je bas bezveze ime.

moby
    Participant

e dakky… jesi ovaj banner slozio u wordu? 😉

RimtuTiTuki
    Participant

Blasfemija!!!

GUM je ime sa poviješću iza sebe… A zaslužan je za neke od najvećih pobjeda koje je ovaj klan napravio do sada…

Jebeš taktiku GUM ftw…

Po meni bi bilo bolje kao tag GUM, nego GIF, ali ša je tu je…

@dakky
    : duži odgovor bi bio neugodan, pa ukratko… Loša ideja.

Ajkula
    Moderator

Blasfemija!!!

GUM je ime sa poviješću iza sebe… A zaslužan je za neke od najvećih pobjeda koje je ovaj klan napravio do sada…

Jebeš taktiku GUM ftw…

Onda je bolje da smo se nazvali Retardirani idioti, ako je taktika u pitanju . 😀

Dakky`s heroes je bilo puno bolje. Dakky kao Veliki Vodja. Svi bi stovali Dakkya ko Boga. Imali bi skinove s njegovim likom. U biti , svi bi mi bili Dakky. Skinuli bi ovaj AA banner i stavili Dakkijevu sliku. :smt033

RimtuTiTuki
    Participant

Ali stvar je upravo u tome da nije taktika u pitanju 😀

Dakky
    Participant

Iskreno ni meni se GIF ne svidja i nema mi nikakvog smisla. Bolje bi bilo da smo pratili tendenciju otvaranja novih klanova pa se nazvali “17th Ultra Killers Battalion” nego GIF.

No i dalje mi nije jasno cemu forsiranje promjene naziva klana, ionako nas je vecina u Ri051, a i na kraju krajeva, da li se ikada mijenjao taj naziv kada su novi clanovi ulazili u klan?

Sad mi nemojte rec da nisu svi iz Rijeke, jer Ri051 odavno nije iskljucivo Rijecki klan (stovise od samog pocetka nije), ali da ima tradiciju i prepoznatljivo ime, to nitko ne moze osporiti.

O ozbiljnosti necu ni govoriti. Da je “GIF” World of Tanks divizija Ri051 klana pa ajde de, ali potpuno novi klan s novim imenom, jednostavno to onda nije to

Ajkula
    Moderator

Dakky,ti si sve ovo previse uzeo za ozbiljno. Ja GIF,GUM…uopce ne shvacam kao klan nego kao jedan tim u kojem se nalazi gomila mulaca od 3o i kusur godina,iz raznih dijelova hrvatske spremnih se suocit s nevoljama na Prokhorovki ,Komarinu,…

U biti nebi nikad ni stavio GIF ili GUM ispred svog nicka. 😀

A ako u kojem slucaju mozemo promjenit ime, ja sam za to nek se promjeni u Ri051,al onda nas nece biti dosta za klan warse.

Srdo
    Participant

Meni je ama baš svejedno kak bu se klan zvao. I ne pada mi na pamet mijenjati nick:)

Dakky
    Participant

U pravu si Ajk, ali zato sam i iznio tu temu, kad bude release i krenu pravi Clan Warsi (dakle ne beta clan wars), htio bi da smo usuglaseni oko imena, a ne da se tek onda idemo prepirati i glasati oko imena.

Daklem, do pocetka pravog clan warsa mozemo se zvati i Instruktori Smijeha 7 (IS7), ali krajnju stvar treba dogovoriti sto prije jer ako mislimo biti ozbiljni, moramo i ozbiljno pristupiti ovom pitanju..

Dakky
    Participant

Dakle, najnovija informacija je ta:

registracija klana u open beti iznosi 2500 golda i to radi clan leader, mogu to biti ja ili bilo tko tko ima vremena, i naziv klana OSTAJE nakon hard wipea i releasa. Ja cu do izdavanja patcha imati 2500 golda za registrirati klan, ali i dalje se ne slazem da bi se klan trebao zvati ikako drugacije nego Ri051

moby
    Participant

Klan ce se zvat Ri051 a u njemu ce igrat ko? Nas je ovako na brzinu iz glave 7-8 u klanu…i? Igrat ce nas 8 klan wars?

WoT klan ce ili bit skupina barem dva-sadasnja klana (NB+Ri051) a i tako ne vjerujem da imamo ikakve sanse za ozbiljniju igru jer nas se SIGURNO na svaku borbu nece skupit 15 kad nas ukupno u dva klana ima jedva toliko.

Dakle…?

Vrana
    Participant

Upravo tako, moby 🙂

Bosiljak već neko vrijeme forsira da se aktivira “neki” klan koji bi pricao hrvatski, bio ugalvnom sastavljen od ovih ljudi koji sada igraju na ri051 tsu i koji bi bio u stanju normalno sudjelovati u CWima.

Problem je puno veći od samo nedostatka ljudi i, iskreno, mislim da se Bosiljko najeo ludih gljiva.

Al aj da vidimo to čudo…

B051LjKo
    Participant

Pa Bosiljak zapravo ne forsira ništa pretjerano… moja ideja klana ne uključuje skupinu od 50 ljudi od kojih je pola od njih iz uzbekistana, dakle za sada mi je super da nas je sve više… sve i da bacimo tu i tamo pokoji company… ja zadovoljan…. sve više od toga; super…

Laganini opuštanje uz tenkiće ne uključuje hablanje engleskog jezika…

Troky
    Keymaster

Ja glasujem za BmD… Boli Me Debeli… ergo, svejedno mi je.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.