HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – Mainnetspeed cvarlist skripta…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

veco
    Participant

e cao decki opet ja..ala vas mucom :P—-btw radi se o slijedecem…imamo skriptu koju nam mini gun dao ako se nevaram….i probali smo sa sdrugim accom i ne kika nas..samo upozrava….e sada me zanima da li vi imate fixno narihtanu jednu brzinu ili ??! jer mi imamo jedan raspon od 8000 do 15000 npr pa me zanima jel to mozda razlog sto cvarlist anikog ne kika ili ?! ..pa eto maheri ako tko sta zna o tome help bi bio ljep.thx i jos jednom poz svima 😀

MiniGun
    Participant

varas se…bit ce LittleCanon

LittleCannon
    Moderator

Jos jednom cu te pitati.

Nisi bio plejer admin?

zDenek
    Participant

dali nekome tko nije admin da proba i nije ga kikalo tako da…..

LittleCannon
    Moderator

hmmmm

Jedino sto mi jos imamo na serveru su ACI CVAR skripte i Auto ban skripta koje nemaju nikakve veze sa netspeed skriptom, odnosno skripta koju sam ti dao mora raditi sama za sebe.

veco
    Participant

radi sve ..sry sto sam idle bio jako dugo…btw evo jednog nevezanog topica da neotvaram novi post..mjenjali bi providere jer mislimd aseru jer nam server u top 20 ..btw….jel mozete reci jel t com ima….da daje server cjene ..kontakt..dali daju sajt i koliko prostora…ts normalno..pa eto ako treba dodem i na ts da mi velite ako smijem 😛 ili tu napisite da znamo….thx

veco
    Participant

sada sam bio sa zmanom i reko mi da ste na iskonu ako se nevaram ali malo mi velik ping…da li t com daje mozda…btw ja sam na t comu pa zato kaki mi mozda 😛

Troky
    Keymaster

nismo ni na iskonu niti na t-comu. kolik ja znam nitko u hrvata ne daje server za male pare

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.