Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author

Witch2King
    Participant

Pozdrav cijenji članovi klana RI051.

Zovem se Ivan, acc. u WoT-u je WitchKing. Neki od vas me već znaju. Imam premium acc. Trenutno razvijam Tigra na njemačkoj strani, a kod rusa sam stigao do KV-a. Plan mi je stići do Tigra II, Panthera i Panthera II. Zasad.

Igra mi se sviđa, čuo sam da primate nove članove, pa bih se prijavio. Igram ju skoro svako veče.

Upoznat sam sa vašim pravilima.

Evo toliko od mene.

LP.

Vrana
    Participant

\o/

Ajkula
    Moderator

Dobrodosao !!

Hrvoje ce ti objasnit sve.

zvonzi
    Participant

dobrodošao. 🙂

RimtuTiTuki
    Participant

Welkam

KrLe
    Participant

Da ne filozofiram, troki je to već sažeo:

Jebate. što ste se uzjogunili oko novačenja…

Pravila su sasvim jasna i ne vidim razlog da ih mijenjamo.

1. Registracija na stranice, po mogućnosti s nekakvim ingame nickom. Osoba koja u svakoj igri ima drugačiji nick automatski dobija malus od 50%

2. Pročitati ona 3 i pol topica u Novačenju

3. Spojiti se na TS i upoznati se sa ekipom, zajedno pucati par desetaka sati (varijabilno)

4. Složiti dvije prosto proširene rečenice i predstaviti se na istom mjestu.

5. Čekati da vijeće mudraca odluči što je formalnost ako do toga dođe (obično se pada na t.3.)

Navrneš na TS, malo se družiš, pa ako se pokaže uzajamna kompatibilnost, napišeš da bi u klan i to je to.

na PM ti šaljem podatke za TS.

B051LjKo
    Participant

Navedeni entitet sa gejčina nickom WitchKing je zapravo Nogra, kojeg smo imali prilike i gledati i slušati na TSu… Zašto je odabrao tako pogani LGBT nick, ne znam, ali molio bih sve članove da ne pristupaju istom s predrasudama (što bi inače bilo potpuno za očekivati i sasvim opravdano)…

Da witch king… bože zdravlja, tako američki nedoraslno… strašno….

Dakky
    Participant

Da witch king… bože zdravlja, tako američki nedoraslno… strašno….

Nemoj tako, mozda je covjek proveo 2000+ sati u nekom RPG-u pred par godina pa mu nick ostao od tog vremena 😉

Timer28
    Participant

Pozdrav!

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.