Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 59 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Ma nama ti nije bitno koji tenk vozis.

Glavno da si ti s nama na TS-u,da si zajebant , da volis cobanac (kotlic) , rostilj , Hiksora , da nisi pametniji od Bosiljka , da si pametniji od Dakkija ,da imas manje kolesterola od mene … itd

😀

HAHAHA

Ovo je opis klana u par riječi

Dobro došao, Scaramush

Što se tenkova tiče, tu nema nekih zahtjeva, svi bi mi vozili tier 10 (ja ne znam kako T30 izdržava bez mene), ali obaveze koče… Doći će s vremenom. S obzirom da ovaj klan postoji skoro 10 godina, a okupljen je oko poluproizvoda Americas Army, računam da ću do penzije vozit tier 128… Ono što na kraju ispadne važnije od kojeg tenka voziš je kako uloviti vremena za popit pivo sa klan m8ovima…

Pridruži se ti nama na TS, malo platuniranja, malo noćnih seansi, isčekivanja Dakija, brojanja škljoceva zippa i smiksanih gemišteva… da osjetiš atmosferu. A kad se izvježbaš filtrirat Hiksov glas na TSu znači da si zreo za klan 🙂

Pozz

RimtuTiTuki
    Participant

Dobro došao,

Vidim da su ti sve rekli… dakle, predstavio se jesi, sad nam se još pridruži na TS-u kad nabaviš slušalice.

Pozz,

The Show must go on…

KrLe
    Participant

Btw,

što se tiče nabavke headseta, nemoj slučajno slušat bosiljkove prijedloge, jer će ti reć da nabaviš model koji se ne proizvodi već 6 godina jer je to jedini koji stane na njegovu glavu…

njonjo
    Participant

Btw,

što se tiče nabavke headseta, nemoj slučajno slušat bosiljkove prijedloge, jer će ti reć da nabaviš model koji se ne proizvodi već 6 godina jer je to jedini koji stane na njegovu glavu…

tzv leteci Zalman…. :smt044

scaramush
    Participant

hvala svima na dobrodošlici…

ma bitno da oprema posluži, a ostatak para na pivkan da se nabaci ( sorry nisam gemišt tip, ak je vino nek je čisto šteta ga razvodniti još ).

zanima me ko drži onu stranu na faceu ?

http://www.facebook.com/pages/Ri051/165017476857203?sk=info

trebalo bi je malo osvježit da ima WoT štiha, a ne samo par riječi o AA

moby
    Participant

To ti drzi jedan od (polu)starijesina klana koji je na forumu a i face-u aktivan cca kao i vladin antikorupcijski odbor aka BaXuZ.

Inace… dobrodoshao! 🙂

moby
    Participant

Glavno da si ti s nama na TS-u,da si zajebant , da volis cobanac (kotlic) , rostilj , Hiksora , da nisi pametniji od Bosiljka , da si pametniji od Dakkija ,da imas manje kolesterola od mene … itd

😀

Mislim da te sibam u kolesterolu. Jutros izmjereno 6.4 onog loshed LHD ako se ne varam

Ima i dobra strana, dao mi cika doktor tablicu sa dobro/lose za kolesterol… piFa je s prave strane! 😉

RimtuTiTuki
    Participant

… piFa je s prave strane! 😉

MWhahahahah :smt046

A Ajki u pon na nogometu pio sokić, i gledao nas devet kako pije pivu i polu-pivu (onu pizdariju sa limunom)

Ajkula
    Moderator

😀

Mislim da te sibam u kolesterolu. Jutros izmjereno 6.4 onog loshed LHD ako se ne varam

Ima i dobra strana, dao mi cika doktor tablicu sa dobro/lose za kolesterol… piFa je s prave strane! 😉

Pih amater …

Meni je taj loshiji kolesterol 7,7. Predinfarktno stanje :smt049

Vec sam 4 dana na nekom napoju , musle (pticja hrana) pomijesana s jogurtom (acedofil i sl.) .

MiniGun
    Participant

Dobrodošli ljudi!

@ Ajk, s’a cekas gajbah vopsa pored kompa i grind (tenkica, sa vopsom pomalo ;))

zvonzi
    Participant

više nisam najzeleniji. 😀

dobrodošao, Scar.

Srdo
    Participant

Dobrodošli, bitange 🙂

Da ne bi pomislili da su sve iredentisti iz Rijeke, ima nas i nekoliko iz metropole koji se trudimo posjetiti i zabačene krajeve Rvacke da bi popili pivu s klanmejtima:)

I ovo vam je prilika da organizirate neki roštilj/peku/kotlovinu:D

B051LjKo
    Participant

Sad je i Samobor metropola… bože me sačuvaj…

njonjo
    Participant

Scar mi mozemo pivo i u Klc obavit.. 🙂

Srdo
    Participant

Možda živim u Samoboru, ali sam i dalje iz Metropole:)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 59 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.