Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Isto vrijeme; 22 sata, isto mjesto; naš server… slijedeća nedelja; mape Urban i BliZZard (nisam imao izbora sami su je tražili !sandbox )… Imam dvije zamolbe, prva je da netko pripazi na detalje tog scrima na http://www.ludisf.com/forum, a drugi je da me netko prijavi u rodter jer BliZZ ne propuštam a nema me do petka nazad…

diGestive
    Participant

ok, dogovoreno

BaXuZ
    Participant

mape Urban i BliZZard (nisam imao izbora sami su je tražili)

Al ga mozes srat!

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Mon Dec 12 2005, 02:50PM ]</span>

B051LjKo
    Participant

Jel moze netko stavit meč u prijave….

Pass:ludimatch

Teampass: anus

LittleCannon
    Moderator

receno, ucinjeno

BaXuZ
    Participant

Ja sam se prijavio, al ne dajem garanciju na prijavu, buduci sam sutra na Krvavcu. Mada 22:00 je ok vrijeme, taman da se odmorim, nahranim dete, uspavam ga itd. Ako me nema, zaspo sam od umora, pa me shodno tome zvrcnite telefonom, i vodite racuna da stignem kavu popit prije nego sto uzmem pusku u ruke 🙂

BaXuZ
    Participant

Jel vas bilo dovoljno, vidim da ste blizzard raznijeli, a urban popuSHimi ukrali biciklu. Ja sam shodno prethodnome postu zaspo ko klada.

B051LjKo
    Participant

Sasvim donijelo; ostaje nam na tjehu da je više boljelo njih na BliZZardu nego nas na Urbanu, s druge strane ljudi nisu znali gdje su objektivi… Sto se Urbana tiče, eh te brze mape…

BaXuZ
    Participant

ko je igro

B051LjKo
    Participant

Ne misliš li da statistika mečeva koju precizno i sa strašću vodi Pepić ima neki smisao…. klikni na pojedini meč i sve ćeš vidjeti…

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Mon Dec 19 2005, 10:50AM ]</span>

BaXuZ
    Participant

nijesam ni znao da je to posibl

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.