Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Tko sve ima doticnu igru, totalno ste me zarazili?

Tko je najblizi gradu da dodem po igru? Donesem pivu usput.

Thanks 🙂

crono
    Participant

Ako ne nađeš nekog bliže

ja sam ti doma kroz nekih 2- 2,5 sata pa me zvrcni na 098\ 585-404

Zh0rZh
    Participant

Ok trebam odgovore na noobish pitanja :

a)

Kako radi jebeni persuade ? Ne kuzim one kruzice. Razumem izraz lica i obicno su 2 variante dobre i 2 loshe..ali da bih izasao iz tog menija moram uvijek sve 4 stisnut ????

b)

mogu li vidjet kako stvari koje obucem overall uticu na

moje statse ? (npr u NVN si u equip meniju vidio kako ti raste AC, HP i ostali atributi u ovisnosti od equipmenta )..u biti da li postoji opsirniji opis itema od glupog gold/weigth/armor/stanje opisa ?

thnx unaprijed…

p.s.

skuzio sam lockpickove ali ne bez 30+ polomljenih istih…:)

Groo
    Participant

Ok trebam odgovore na noobish pitanja :

a)

Kako radi jebeni persuade ? Ne kuzim one kruzice. Razumem izraz lica i obicno su 2 variante dobre i 2 loshe..ali da bih izasao iz tog menija moram uvijek sve 4 stisnut ????

Stvar je u tome da pametnim redoslijedom stiskanja (uvijek su 2 + i 2 -) postignes veci rezultat od onog prije……..ja sam primjetio da svi konacni rezultati preko 70 polucuju pozitivne rezultate. Ako nije dosta potplati za jos bonusa.

b)

mogu li vidjet kako stvari koje obucem overall uticu na

moje statse ? (npr u NVN si u equip meniju vidio kako ti raste AC, HP i ostali atributi u ovisnosti od equipmenta )..u biti da li postoji opsirniji opis itema od glupog gold/weigth/armor/stanje opisa ?

magicni predmeti (oni koji imaju plavu tockicu) imaju pop-up window kada drzis misa na njima te vidis efekte koje isti nosi. A ovi ostali imaju sve sto im je potrebno.

Nadam se da je ovo sta pomoglo. :smt006

Zh0rZh
    Participant

Klap klap Groo. Thnx. Jos mi reci di si sve to istrazio i imas za pivu 🙂

Groo
    Participant

Iskustvo burke :smt028

LittleCannon
    Moderator

Iskustvo burke :smt028

Nezna on da se ti sjecas sve i jednog dungeona iz Eye Of The Beholder, a kamoli da neces provaliti ovako trivijalne stvar :smt023

B051LjKo
    Participant

Hajde Gooroo objasni mi sta da sad radim, postao sam Vampir i po danu me buba od sunca…

Groo
    Participant

Hajde Gooroo objasni mi sta da sad radim, postao sam Vampir i po danu me buba od sunca…

Probodi se glogovim kolcem !egzorcist

KrLe
    Participant

Vrlo produktivan prijedlog. Svidja mi se.

Groo
    Participant

a)

Update za persuade.

Jucer sam dosao do apprentice skilla u persuade (25) i sta mi to daje novoga.

Jednu kockicu……naravno onu zlu…..ne trebas stiskati vec mozes preskociti. :smt077

Zh0rZh
    Participant

Ma sta god da radim ne mogu preko 70 pa to ti je…mozda zato sto sam dark elf ? Pocetna cifra mi je obicno 25 – 35 i nikakko do 70. A ne bih bas sav gold potrosio 🙂

Groo
    Participant

Pocetna cifra ne varira o tome koje si rase vec o quest pitanju te tvom fame/infamy statusu. I ja znam imati oko 30 pocetnu cifru. Barem to ja tako mislim……mozda i nije ispravno ali po ovom tvom izrecenom to bi moglo biti tako.

A za gold se ne brinem…..imam 18K golda, kupio sam i kucu, brdo spelova (jebem ti mali magick koji mi nedaje jace spelove). Hehehe. Popularni smecar sam ti ja i ne ostavljam bas previse stvari iza sebe. Ponekad se i vracam po mocne i skupe predmete. :smt077

B051LjKo
    Participant

Ma sta god da radim ne mogu preko 70 pa to ti je…mozda zato sto sam dark elf ? Pocetna cifra mi je obicno 25 – 35 i nikakko do 70. A ne bih bas sav gold potrosio 🙂

HE he dark elf rulllla, imunitet na vatru u svijetu zlog obliviona sa onim malim djavolcima koji pljuvaju kvatrene koogle je zakoon…

Zh0rZh
    Participant

Ok kad smo se vec toliko raspricali…..sta su kvik slotovi samo od 1-8 ? To mi je apsolutno premalo…jebiga luk i strijelice (jaoj kako mi je lud sneak) , katana i stit, glupi repair hammer i posudica za ganju, jedan heal i jedan flare i gotovo.

I jos neshto…u ovom gejmu nema partijanja ili ?

Da ne pravim solo lika ako cu imat prijatelje mid-gejm ?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.