Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Eto i prvih rezuljtata

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

BaXuZ
    Participant

jedino sto mozes sa 7600 GT je tzv pencil mod, nema otkljucavanja pajpova jer se nema što otkljucat, a bogami ni modded biosa nisam igdje vidio

Alex
    Participant

ok kako sam onda ja dobio ovo?

obrati pozornost da pise 16pp i 5vp a ne 12pp i 5vp

edit: nije mi pokazalo sliku

H.T.Get
    Participant

ok kako sam onda ja dobio ovo?

isto kao i ja, al to ne znaci da si ista otkljucao, jer se na 7600gt nema sto otkljucati. Mozes samo napraviti voltmod (modati postojeci bios, dici voltazu na kojoj ce kartica raditi).

Attachments:

BaXuZ
    Participant

eto Get je sve rekao, 7600 gt fizički ima samo 12 pajpova, a sve što ja vidim na screenshotu je da si ti stavio pixel vertex configuration na CUSTOM, u zagradi 16pp, 5 vp, a ta zagrada ti ne znaci baš ništa na ovoj kartici

Alex
    Participant

ok onda.. to me zanimalo jer sam nasao na netu da 7600 ima 16 pp i da se pomocu riva tunera mogu otkljucati…

e da vise nemam 3200 proc nego 3500 jer je 3200 krepao i u garanciji sam dobio novi 😀

BaXuZ
    Participant

daj baci link di si to nasao

Alex
    Participant

hehe sad sam potrazio i nema vise te teme na forumu 😀

bila je cak i tema na vx-ovom forumu o otkljucavanju dodatnih pajpova na 7600 😀

BaXuZ
    Participant

ovo s pajpovima se moglo na 6800 gs, ali mislim da samo na agp, nijesam siguran

Alex
    Participant

to za 6800 znam i imam link http://firingsquad.com/hardware/geforce_6800_unlocking/page2.asp

a ovo sto sam uspio naci za 7600 je maknuto s foruma na kojem sam nasao… jer je netko napravio ocito isto sta i ja… ali sam skuzio da iako pise 16pp da nije otkljucano jer kad ides pogledat pise na je disabled iako je oznacen i “instaliran” …

ma dobra je 7600 i bez dodatnih pajpova.. ja imam preko 6640 bodova u 3d marku 05 iako to nije bas neki realan test…

njonjo
    Participant

evo, i ja sam se napokon malo poigrao…

mozda vas stignem… 😀

Attachments:
Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.