Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Dobio sam neku lovu na kladionici ali ne znam izracunati dobitak, jer je sistem. Tj. nisam je jos dobio ali je 100% sigurna, samo ne znam koliko je dobitak. Sa slike mozete vidjeti sta je sve proslo i koliki je maksimalni dobitak.

Dakle sistem je 9, 10, 11, 12 od 12, a proslo je 11 parova u sistemu, i jos se ceka Real koji je u fixu. Recimo da je i Real prosao (1.25), koliki je dobitak, tako da znam koliko love stavit na kontru, tj. na X2 (tecaj cak 3.20!!) ….

Ulog je 20 kn (minus 5% troskovi, dakle 19.05 cisti), ulog po komb je 0,0637 za sva 4 podsistema, 9 od 12 ima 220 komb, 10 od 12 ima 66 komb, 11 od 12 ima 12 komb.

Dakle koliko imam devetki, koliko desetki? Jedna je jedanajska i nju lako izracunam.

Razni kalkulatori postoje na netu ali nisam nasao ni jedan koji podrzava 9,10,11,12 od 12 sistem….

Evo slike

Za vecu sliku odite na desni klik na sliku i View image

Hvala!!!!!! I sljedecu klansku cugu ja castim!!!!!!!!!!!!

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

ArMaDa
    Participant

dakky odi na germania spoet i ponuda ,tamo na dnu imas tablicu za izracunavanje upisi parove s istim koeficijentima i ulogom(upisi bilo koje parove samo da pasu koeficijenti) i vidjeti ces dobitak.. ja bih ti pomogao ali evo sad se probudio nakon 2 dana pijanstva:-)

Dakky
    Participant

Probao al ni tamo ne napise koliko je dobitak za recimo 3 od 5 a pogodis 4 od 5 ……to mene muci…

Ajkula
    Moderator

Nece para postena coveka !

Dakky
    Participant

Nece para postena coveka !

Svi koji su jucer igrali su dobili, naime, prosli su svi ziceri i svi skoro-ziceri (cca 1.70 kvota) tako da tko nije igrao nema se ni razloga buniti 🙂

ArMaDa
    Participant

istina j dobio 1100 kn a koliko si stavio na kontru’

Dakky
    Participant

10.343 sam dobio a na kontru je otislo 2500

njonjo
    Participant

fino.. 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.