HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainPileću juhicu i abortirani jelenji fetus molim….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Hehe, jeste da je preneseno sa najšrotastijeg HR portala… ali je zanimljivo, edukativno i nadasve slasno…

Kineska kuhinja oduvijek odiše velom misterije, a poznato je i da njihovi tradicionalni specijaliteti, koji uključuju i sirovu hranu, nisu za svačiji želudac. Ali zamislite da vam ponude pečeni penis!

U Kini su spolni organi životinja skupe slastice, a također postoji vjerovanje da osim što poboljšavaju potenciju kod muškaraca imaju i mnoge nutritivne vrijednosti. Na primjer, magareći penis dobar je za kožu. Ovčji, konjski, volujski i kitov poboljšavaju cirkulaciju. A ako mislite da je ovo najčudnija hrana koju nude u Kini, varate se. Delicijama se smatraju i abortirani jelenji fetus te koktel od votke i jelenje krvi. Oni kojima već teku sline po bradi više mogu saznati

ovdje

PS. Čudi me samo da u ponudi nemaju pohanih svinjskih šupčića :smt047

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Gnjida
    Participant

Baš me zanima kakav bi bio čušpajz od svinjskih šupaka???Sigurno bi dosta sličilo filekima(tripicama) :smt040

B051LjKo
    Participant

Brijem da bi pohani bili vrlo slični lignjama 🙂

Lamb-Lover
    Participant

da, ja bi isto rec da bi ko frigane lignje bile. !stirthepot a i tripice nisu daleko, :smt078

Tamara
    Participant

Ja sam jela u kineskom restoranu ..jelokoje ni Bog nezna sta je i mogu rec da je bilo bas ukusno 🙂

B051LjKo
    Participant

Možda bog ne zna…. ali ako je bilo “mišićavo” ja znam što si jela 🙂

Ganci
    Participant

Možda bog ne zna…. ali ako je bilo “mišićavo” ja znam što si jela 🙂

jel ovaj Bosi mora usrat svaki topic??? :smt005 :smt031 :smt116

Troky
    Keymaster

mora….

pogledaj na

http://ri051.com/e107_plugins/forum/forum_stats.php

tko ima najvise reply-a. :)))

Tamara
    Participant

Ma Bosiljko zacini svaki topic 😛 ..Kad nebi Bosiljko napravio reply na neki post to bi vam bilo ko da jedete pizzu bez sunke sira i kechapa 😉 !opr019gh

Odjebaus
    Participant

Ovo su teška propagandna sranja. Prava kineska kuhinja je dobra 2 dana, nakon toga popizdiš jer nema kruha. To sa pohanim penisima i sličnom je nešto novo i nipošto uobičajeno u Kini.

Lamb-Lover
    Participant

Ma Bosiljko zacini svaki topic 😛 ..Kad nebi Bosiljko napravio reply na neki post to bi vam bilo ko da jedete pizzu bez sunke sira i kechapa 😉 !opr019gh

A ovako je ko riba sa kečapom 🙂

Tamara
    Participant

a nevolim bas ribu ….al s kechapom je sve fino :P:P 😛 ….ako si blizu WC skoljke 😀 ma forum bi bio pust bez bosiljka !!! 😀

Ganci
    Participant

ma forum bi bio pust bez bosiljka !!! 😀

kajat ces se zbog ovog sto si rekla, znam jer smo se i mi :smt044

Tamara
    Participant

Ma necu ..znas cigo ..ovi decki su ti najljepse cvijece izmedu dva redka luka 😀

Ganci
    Participant

onda ih treba osusit i zarolat :smt098

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.