HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainPoliticka korektnost…

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

Ganci
    Participant

1.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Želim Vas sve srdacno pozvati za naš ovogodišnji Božicni tulum koji ce biti 20.12. u Argentina-Steakhouse. Uz malu glazbenu grupu pjevat cemo poznate Božicne pjesme, a naš poslovoda ce upaliti Božicna svjetla na boru kostimiran kao Djed Mraz!

Veselim se Vašem dolasku i želim Vama i Vašim obiteljima mirno vrijeme adventa.

Bernfried Meier-Eiergeist

Voditelj Human Resources

2.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Naravno ni u kojem slucaju naš jucerašnji poziv ne bi trebao izolirati naše turske suradnike. Svjesni smo da njihovi blagdani nisu isti kao i naši te cemo zato od sada naše okupljenje zvati tulum prije kraja godine. Takoder nece biti bora niti cemo pjevati božicne pjesme. Želim Vama i Vašim obiteljima lijepo vrijeme.

Voditelj Human Resources

3.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Javljam se na diskretan ukaz jednog clana anonimnih lijecenih alkoholicara koji zahtijeva suhi stol. Drago mi je da mogu ispuniti ovu želju, ali ukazujem da anonimnost time više nece biti sto posto garantirana…

Voditelj Human Resources

7.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Uspio sam rezervirati stol svim clanovima udruge Kontrolirana prehrana” daleko od švedskog stola, a svim trudnicama stol blizu toaleta. Pederi smiju sjesti zajedno. Lezbijke ne moraju sjesti s pederima nego ce imati stol za sebe. Naravno pederi ce dobiti aranžman cvijeca za njihov stol. Jeste li napokon svi zadovoljni?

Voditelj Ludnice

9.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Naravno da cemo zaštiti i nepušace od pušaca i koristit cemo težak zastor koji može odvojiti dvoranu tuluma te cemo smjestiti pušace u šator.

Voditelj Ludnice

10.12.

Vegetarijanci! Vas sam cekao! Boli me kurac da li Vam se svida ili ne: ici cemo u Steakhaus!!! Možete ako želite letjeti na Mjesec da biste sjeli 20.12. što je moguce dalje od grila smrti” kako Vi to nazivate. Hranite se salatama iz salad bara i požderite sve sirove rajcice!

P.S.: I rajcice imaju osjeceje, deru se kad ih režemo, vec sam ih cuo kako se deru, hahahaha! Želim Vam svima kurcev Božic, napijte se i poginite!!!!

Ful-budala s treceg kata, koji S VAMA izgubi svoje vrijeme.

14. 12. DRAGI SURADNICE I SURADNICI

Kako smo saznali gospodin Meier-Eiergeist je vec puno bolje. Rukovodstvo sanatorija je odlucilo da cemo ga vec za nekoliko mjeseci moci posjetiti.

Jens-Peter Müller

vd Voditelj Human Resources

P.S.: Božicni tulum 20.12. je otkazan.

Ganci
    Participant

cim bacim text u

odma pocne bacat neke dzi-dze midze kodove za HR text,

no text je do jajca and come back !opr019g2 !opr019gh :smt098

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.