HomeForumsWorld Of TanksWoT Tactics[poll] Clan Wars

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

moby
    Participant

Prijedlog:

S obzirom da uskoro pocinju “novi” clan wars-i, Dakky je MIA i nema mogucnosti da se mjenja kapetan a mi smo se kao dogovorili da bi sada uz steceno iskustvo mogli nesto napravit (barem u t8 verziji).

Da neko aktivan otvori novi klan pod istim imenom a ovaj raspustimo!

Klansko vijece mora glasat ili je dovoljna parlamentarna vecina?

Ajkula
    Moderator

Glasao za fresh start.

Pa sta nije Dakky maknut sa svih funkcija i Bosiljak postavljen na mjesto kapetana??

Sta se mene tice, ja sam za reorganizaciju i nek se posla prihvate ljudi koji su dosta aktivni na tenkicima,tipa Uljanov,Moby…

Ali…zar mislis da cete moci imat uvijek 15 ljudi spremnih da upale temkove i vokaju;i to svaki dan?

Ja,dok sam doma mogu igrat kad treba,al jebiga,poso je poso.

Sta se tice vijecanja,mozemo se i ovdje dogovorit,al to ne znaci da u srijedu NE MORAS doc na pelin i pivu. Da utvrdimo gradivo. :smt030

Troky
    Keymaster

kakav pogani fresh start? kakav novi klan? kakvi clan warsi? pa nas se jedva skupi 7 nedjeljom za ESL.

b051ljko je clan commander još od 7. mjeseca ako se ne varam…

moby, ja nemam blage o čemu ti pričaš 🙂

inače, fali i 3. opcija: boli me debeli za clan warse. ja glasam za tu 3.

Dakky
    Participant

Ja nisam kapetan u klanu vec jedno 6 mjeseci. O cemu ti moby pricas? 🙂

Uljanov
    Participant

Ukoliko se Adels i Killer pokažu kao OK dečki znatno bi se popravila situacija za ESL..ako budu primljeni u klan..a gle polako se širimo..;)

Već bi mogli tu i tamo nekakvo iskrcavanje napraviti..a pravi CW..kad bude bude..;)

moby
    Participant

@troky

Ja sam nepopravljivi optimist i nadam se da ce barem za pokoje iskrcavanje ipak skupit neka grupica sa T8 tenkovima

@dakky

Zadnji put kad sam pitao dali je moguce promjenit foundera na CW dobio sam negativan odgovor. Eto, o tome pricam.

Uglavnom potaknut cinjenicom da se na ESLu postizu konkretni i konstantni rezultati zelio bi da se zadrzi momentum i ta volja prosiri na CW…

Jos je rano mozda se predomislim kad se razbudim.

zvonzi
    Participant

ja sam u principu za. teško da mogu svaki dan biti dostupan, ali tu i tamo (kada mogu) bi svakako odradio pokoje iskrcavanje. pogotovo u ovoj formi sa T8 tenkićima, jer nam očito to dobro leži.

Srdo
    Participant

Glasao za fresh start.

Niš nas ne košta probat, a to kaj se ne mremo skupit je privremena anomalija koju ćemo riješiti…bosiljak i ajk se vraćaju, rimtu se isto vraća…jedino za ganitja ne znam zašto je izostao, treba dofurat ispričnicu 😀

KrLe
    Participant

Ganic je u budimu i pešti

Dakky
    Participant

@dakky

Zadnji put kad sam pitao dali je moguce promjenit foundera na CW dobio sam negativan odgovor. Eto, o tome pricam.

Zadnji put je bilo… ne znam ni sam kad. Pregledao sam Skype, i ovdje inbox, ne vidim da si me to pitao. Mozda i jesi u nekom threadu, a vrlo je vjerojatno da je u istom dana i moja “ostavka”. Malo vise pratit forum i sve bu super 😀

Warsteiner
    Participant

kad sam u mogućnosti svakako sam za lendanje i naravno ako se skupimo što i nije tako nevjerojatno kako nam se čini 😉

a što se tiče fresh starta ili ne priklonit ću se većini mada možda i ne bi bilo loše ali da ostanemo u sastavu u kojem jesmo + eventualni novi članovi ako ih bude

e da i da ne zaboravim ne trebamo lendanje shvatit kao obavezu i must be nego ako nas se skupi skupi ako ne ne i idemo dalje jer ako krenemo sa “moramo” onda će ubrzo i zabava prerast u tlaku i ostale zajebancije koje idu s tim. naravno to je samo moje mišljenje 🙂

who dares wins

B051LjKo
    Participant

Kakav pogani freshs start… Dakky je MIA već dugo, i kao takav ima samo pocasno mjesto… Sto smo komandirske pozicije, s obzirom na moje realno odsudstvo, rado bih ga prepustio nekome frekventnijem…

moby
    Participant

Zanemari sve! Ja sam ostao na onome “ne moze se promjenit leadera” sta se pokazalo krivim pa sada ovaj topic postaje prilicno besmislen :smt017

E sad, ovaj dio oko toga da bi neko drugi trebao preuzet vodjenje CW-a, e to josh stoji. No o tome na klanskim picama/kavama/vijecima…

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.