Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 174 total)
  • Author

d3uha
    Participant

Lan bi se održao na datum za koji najviše ljudi glasa u lovačkoj kući “Grabova griza” iznad Rupe

Objekat je površine 120m2 sa bočalištem i velikim roštiljem. Na žalost ne možemo iznajmiti spavaonice u toj kući ali vjerujem da ćemo se uspjeti smjestiti kod raznih klanovskih kolega po stanovima.

Cijena najma je 750kn. postoji mogučnost da se objekt iznajmi i na dvije noći (pet-ned) te bi to onda bilo 1500kn.

Kada glasate za vama željeni datum obavezno nabacite reply i napišite da li bi da iznajmimo na jedan dan ili dva te da li dolazite iz daleka (trebate smještaj ili nudite smještaj i za koliko osoba) i napomenite ako niste u mogučnosti dofurati svoj komp.

Molim vas da telefonski aktivirate sve za koje mislite da su zainteresirani da glasaju slijedeći tjedan kako bi se znali dalje organizirati.

d3uha
    Participant

glasao sam za 24.08. kako bi i pepe mogao prisustvovati ali u načelu svi navedeni datumi su mi ok.

odgovara mi da se nađemo u petak te da se družimo do nedjelje a to može uključiti i iznajmljivanje na jedan dan navedene kuće a recimo u petak da cugarimo u Menhettenu (750kn je pun k piva)

kod mene se može smjestiti dvoje ljudi.

LittleCannon
    Moderator

Djule the Man !opr019it

Dakako da glasah za 24.8, no kao sto sam rekao, oko 23.7 dolazim i dobar dio priprema mogu preuzeti na sebe, s obzirom da i nemam nekog pretjeranog posla doma.

Dakky
    Participant

I ja glasah za 24.08. iako mi bilo koji datum odgovara.

Uljanov
    Participant

In za bilo koji datum a ne mogu glasati za sve. Ovisim o domaćinu Ajkiju pa glasam kao i on. 🙂

Warsteiner
    Participant

24.08. imam dosta vremena pa ćem se dogovorit da imam slobodno jel se može vrtit na laptopu starom cca 5 god?(dual core turion 1,9ghz 2 gb ram i ati hd 2600 m)

who dares wins

Dakky
    Participant

24.08. imam dosta vremena pa ćem se dogovorit da imam slobodno jel se može vrtit na laptopu starom cca 5 god?(dual core turion 1,9ghz 2 gb ram i ati hd 2600 m)

Brijem da bi radilo i to glatko

njonjo
    Participant

24.8. varijanta pijanke, prenocista pa :smt067

Dakky
    Participant

Nego Djule, jel to sistem kao ona kuca sa momacke, ogroman natkriveni stol vani ili insajd ekšn? Jel se može dimiti ako je insajd? Naravno da cu se prilagoditi, al bas nema smisla da nakon svake runde pol tima ide dimiti van 🙂

KrLe
    Participant

glasao za 24.08. mada, “gvožđe se kuje dok je vruće”, u tom smislu mi se čini taj datum predaleko…

Nego, što nam je sa ostalim moreplovcima, Ajk, Bojša, da li su tu 24.08.?

Ajkula
    Moderator

Na mene nemojte racunat. Ja neznam ni kad idem, ni kad se vracam. Zato nisam ni glasao.

Ako sam tu, pridruzit cu se lanushi. Ako ne, jebiga.

d3uha
    Participant

dakky ugraditi cemo ti cijevčicu da možeš ispuhivati van.

kuća je površine cca 120m2, smiješteni bi bili unutra, ljeto je, biti će vruče pa cemo otvoriti sve da se prozračuje

RimtuTiTuki
    Participant

07.09, jer nemam pojima di cu biti 8 mjesec

B051LjKo
    Participant

Deveti mjesec me vrlo vjerojatno nema, 24.08 bih trebao biti kući… Ali ja sam virtualan i na mene se totalno ne može računati unaprijed!

MiniGun
    Participant

Glasovao za 24.08, mada mi pasu i drugi datumi.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 174 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.