HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOM[poll] Promjena klanskog tag-a

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author

Troky
    Keymaster

Daklem, s obzirom da je od verzije 2.5 uvedeno glupo pravilo koje dozvoljava samo 19 znakova za nick neki clanovi su ga bili prisiljeni promijeniti. Nadalje,

u zadnje vrijeme kod nekih clanova primjecena je kriza identiteta popracena poteskocama u koristenju tipkovnice (makar on bila G15), te iznenadni izljevi osjecaja i nostlagije… !pms

Stoga, otvaram bazen da se izjasnite da li cemo im izaci u susret.

Ja sam za prvu opciju .

Groo
    Participant

Ako se vec mora pronaci neki kompromis onda cu radje da se skida underline nego zagrade.

Tko ce natjerati ljude na silne promjene.

Meni takodjer pase. Vratit cu _aka_ !surfa :smt023

H.T.Get
    Participant

ljepsi je bez anderlajne

d3uha
    Participant

ljepsi je bez anderlajne

tocno to

Dakky
    Participant

A jeste se sjetili nakon 3 godine mijenjat tag. Da, TAG je i underline… Svi nas znaju svi nas poznaju i sad (ajmo iskreno) jer je Pepichu problem stavit ime bez jednog ‘n’, svi moramo mijenjat tagove…

[Ri051]_LittleCanon ili [Ri051]_LitleCannon seems fine to me…

Ako vecina bude za promijenu taga, i ja cu pristati, ali zamislite samo kako ce ruzno i necitljivo biti na majicama …. 😀

KrLe
    Participant

Mislim da ime nije toliko bitno, a tag jest. Ako smo već klan, blesavo je nakon 3 godine mijenjati tag, to insinuira da smo se posvađali, da se dio klana odvojio i slično. Da bi izbjegli objašnjavanje mislim da ljudi koji imaju problema zbog 19 znakova trebaju prilagoditi ime. Iako je ovo možda napad na individualnost svakog člana klan je tu bitniji. Lil’Cannon, ili kako je već gramatički ispravno?

Na kraju, da si skočim u usta, da li je toliki problem, ako je nečije ime drugačije? Meni ne smeta.

Ako se dogovorimo da ćemo mijenjati tag, čini mi se da izostanak underlinea nije toliko uočljiv, pa sam za tu opciju.

LittleCannon
    Moderator

Osjecam se prozvanim ovdje, sto i objektivno i jesam. Molio bih da udje u zapisnik da ja ni na koji nacin nisam isforsirao ovaj pool, kao ni to da sam se pozivao na svoj starosni status u ovom klanu. Sinoc sam bio izjavio da cu promijeniti svoj nick u nesto krace (pepe?). Ovaj pool je dozivljavam kao cisto iskazivanje dobre volje, razumijevanja i pomoci medju suigracima i na tome sam neizmjerno zahvalan i usudio bih se reci ganut. Shvacam da je lakse da dvojica promijene svoj nick nego ostalih 17 i zbog toga ostati cu neutralan po ovom pitanju.

@Dakky

Uzmi svoj kurac u ruke i sa njim vitlaj po koprivi, a ne mojim

H.T.Get
    Participant

@Dakky

E jeb’ga sad, ja ovo shvatio kao “LitleCannon” znaci “mali pimpek”? !opr019g7

No hard filings 🙂

LittleCannon
    Moderator

😉

crono
    Participant

@Dakky

E jeb’ga sad, ja ovo shvatio kao “LitleCannon” znaci “mali pimpek”? !opr019g7

No hard filings 🙂

:smt036

Dakky
    Participant

Lil’Cannon je odlicna ideja

LittleCannon
    Moderator

A ja mislim da bi bila odlicna ideja da nemate vise ideja vezanih uz moj nick

Troky
    Keymaster

A jeste se sjetili nakon 3 godine mijenjat tag. Da, TAG je i underline…

Pa nismo mi krivi sto su DEVe u armiji nakon 3 god odlučili ograničiti dužinu nicka na 19 znakova… tih par byteova je stvarno bilo opterećenje za sustav !hang

Uostalom, nitko ništa nije odlučio… samo sam htio čuti vaša mišljenja…

Uostalom2, i da nam je tag [ŽxY) još uvijek bi ostali zgubidani i još uvijek bi se rado družili… valjda…

Dakky
    Participant

Nisu ni DEV-ovi krivi sto 1% usera mora imati duzi nick od 19 znakova 🙂

B051LjKo
    Participant

Čemu ovoliko buke nizašto…

Koja je fukin razlika između [Ri051]_LittleCannon i [Ri051]LittleCannon…. Ako ne stane i sentimentalno je vezan za stari nick (vidi pod Groo), koga briga….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • The topic ‘[poll] Promjena klanskog tag-a’ is closed to new replies.