HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOM[poll] Tlaka iliti namet za zLe i nedostojne…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Dakle, imam ideju kako bi mogli potaknuti članove na nezakaravanje.

Predlažem da onaj tko zakara idući put, točnije prijavi se za meč i ne pojavi na istome mora u zajedničku kasicu prasicu uplatiti kaznenih 15 kuna (iznos podložan raspravi). Na taj način će od lijenih i neodgovornih članova zajednica ipak profitirati…

Petnaest kuna je odabrano poradi činjenice da je riječ o iznosu koji je 50% manji od mjesečne članarine, a opet nije zanemariv…. kutija cigareta je to 🙂

sudeći po stopi neodgovornih, mogli bi mjesečno oplemeniti kasicu prasicu za barem 50-100 kuna, što je možebitna lijepa gajbica za ekipu…

HE he Bazu za evidenciju će napraviti Pepić u Accesu :smt038

Groo
    Participant

15 kuna je degenricna retardacija.

Ali 10 recimo :smt033

Troky
    Keymaster

Ja sam za… ali kao da ce to promijeniti stvari… :/

Dakky
    Participant

Ja za……

crono
    Participant

Ja sam za!! i još se jednom ovim putem svima ispričavam , jednostavno nisam bio doma da odigram meč ili se odjavim

RimtuTiTuki
    Participant

smanji iznos, recimo prvo kasnjenje 5 cuna, drugo 10, trece 13, cetvrto 15, itd itd …

B051LjKo
    Participant

Ma da, a da krenemo s 10 lipa… smisao nameta je nekašnjenje… nitko nikoga ne tjera da se prijaljuje. Ako ne možeš, odjavi se 24 sata ranije i voZdra…

BaXuZ
    Participant

dizi na 20

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.