Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Dakle, sve je jasno, igramo protiv ENE aka tuduma…. I koliko god nas Nululululum jučer nervirao (nije prikladni izraz jer mi je sve to bilo i više nego jadno, pa ekipa iz njegovog tima koja je znala i više nego dobro pucati mu je konstantno srala) meč je večeras, pa što bude. Nulum ne smije igrati [jer je u rosteru Nejmita i pjo #1 tima) a dosadašnja iskustva na borderu su pokazala da Grza i nje neki uber borderash, a z3čić mape koje ne zna (kao recimo hospital) igra i više nego njuberski i bez beda ga se krkne… Nitko od ENE ekipe nema više od 50 sati na Borederu pa će biti “živi bili pa vidjeli”….

Dajte da se nađemo barem pola sata prije, makar da se na TSu dogovorimo oko def taktike, meni za sada dobro zvuči jedan na North hillu (koji nisam ja), jedan u snajperskoj [koji mora paziti glavicu], jedan na bosiljkovom zidu i s jednim ni sam ne znam što bi, negdje ot kuda bi mogao paziti na sredinu…

Napad će biti kamo god krenuli svi zajedno (dakle išli North ili soth dvoija na dzabiju)… s time da mi se ulazak u Toyota zgradu cini kao skroz Ok… north je zajebano napasti, a cijeli S pokriva jedan iz snajperske…

toliko za sada….

Zh0rZh
    Participant

Damn necu biti tu a bash bi ih rado malo pospenkao. Puno srece i 1337 hax0rZ skilla na mecu

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.