Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

As for the Black Devils, it will try to objectively describe the clan, which I am a de facto member.

BD is a casual clan that does not organize training / sparring, etc. We play only in the platoon. Mobilize the tournaments, I have 2 / 3 training sessions before the start, and before any of the matches we organize training hours.

Success is a 3 position in the OP. Usually exhibit two teams. Now we have reached the quarterfinals at USC.

B051LjKo
    Participant

Regarding BLack Devils is always stress that we are casualami from one online forum, and we decided to play it. There is no admission criteria, or anything like that, I just like to shoot, and joke on the TS. So thank you so far for the Pirates, the term “Polish Random”, because it is very fit for us

B051LjKo
    Participant

Dakle, ono što nam treba je prije svega disciplina…. i Škare, negdje oko 6.00 🙂

Troky
    Keymaster

ja kontam da bi ovi mogli rushat ko mutavi…

B051LjKo
    Participant

Možebitno, neka probaju, bilo bi lijepo gledati kako sjedaju na BL-10 i 203 mm haubice…

Srdo
    Participant

Rushat će sto posto.

Čini mi se da će slati skaute preko poljane i nadati se da nas osvjetle prije nego se posložimo. Ako im to uspije, imat ćemo malih problema. Ako ne, dobit ćemo ih 2-0 u roku od pet minuta:)

MiniGun
    Participant

Nekako mi se cini da ce, za razliku od dosadasnjih protivnika, imati malo vise TD-a…a moguce i nekakvog brzog mediuma tier 8…

Srdo
    Participant

Najbitnije je kaj su neorganizirani i igraju ad hoc:)

Pod mudrim vodstvom našeg predragog Vođe ćemo doseći pobjedu i ući u finale!:)

Nadam se da ćete svi imati dovoljno zlata za consumables i municiju.

Troky
    Keymaster

jebemliga… prve tri partije su bile no-stress, a noćas od uzbuđenja nisam oka sklopio… kako ću rokat krevet cijelo popodne, a onda !opr019ir

B051LjKo
    Participant

Moram priznati da sam ja full nabrijan… k’o pred ispit!

Srdo
    Participant

Troky
    Keymaster

Što jučerašnji protivnici misle o nama -> LINK

.. i opet je kotlić bio presudan s obzirom da su stavili link direktno u galeriju… !kuhar

Uljanov
    Participant

Samo igrajmo svoju igru i sameljimo ih kao i sve prije njih..

:*

Vrana
    Participant

Što jučerašnji protivnici misle o nama -> LINK

.. i opet je kotlić bio presudan s obzirom da su stavili link direktno u galeriju… !kuhar

Jadne casual FHW bubice nisu mogle igrat protiv hardcore nolife tima poput nas uprkos svom portalu.

Ima smisla.

KrLe
    Participant
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.