HomeForums[Ri051] Official ForumTech SupportPomoc pri kupovini…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 47 total)
  • Author

Ganci
    Participant

ajmo znalci pomagajte…

uzeto u obzir na prinovu u obitelji imam potrebu za fotichem…

gledao sam sljedece…

Olympus MJU-820 black

Sony DSC-T70/B

takoder mi je zapelo za oko i ova kamera, no dali je to uopce worthit?

Sony DCR-SR32

spomenuo bi samo da mi netreba fensijShmencij kamera (citaj: b051iljko) pa da dodem na laNUshu a ono baterija prazna 😀

zahvaljujem na promptnosti,

Troky
    Keymaster

Samo nemoj pentaxa uzet…

Ganci
    Participant

Samo nemoj pentaxa uzet…

to je onaj sa problematichnim baterijama? :smt042

RimtuTiTuki
    Participant

MWhahahahaha…

Uzmi ixusa…

LittleCannon
    Moderator

Iz svog iskustva mogu ti reci da bilo koji novi digitalni fotoaparat ce ti biti dovoljan.

Bilo koji mali aparat radi dovoljno dobre slike slike koje se mogu odnijeti na razvijanje

Imam Canona A520 i zadovoljava sve potrebe obiteljskih slika, tako da ne vidim nikakvu potrebu az necim skupljim

Ganci
    Participant

a koji komentar na kameru?

BaXuZ
    Participant

ovima djeca jos nisu dovoljno velika da bi ih se isplatilo snimat. Ja gledam taj SR32 vec neko veijeme, na schipholu dodje 450 ojra. Nije lose, 30 gb harda i tako to, ali ne snima u HD formatu, e onda s druge strane sam cuo da ako snimis u HD-u, onda da je zajebano editiranje na kompu, navodno ti treba mrcina od procesora da bi se to iskodiralo ili sta vec

Ganci
    Participant

Zux vat D fak ar ju toking about? HD ?

daj ne fantaziraj… to bi ipak bilo pretjerivanje.

Zux znaci kamera je ok?

moby
    Participant

Zaobidji Olya u sto sirem krugu, ne znam do koje cijene ciljas ali u uber cheep seriji drzi se sonyeve W serije ili canona A ili S serije, u kompakt klasi opet sony H serija ili Canonovi S3 ili S5, te u ovom slucaju moze i oly ali samo UZ 560 model no tu vec dolazimo do 500Eura u butigi 😉

mojih 0.05$

Ganci
    Participant

ciljam fotich do nekih 2k kuna, mada mi se sve vise i vise svida ova kamera…

te me sad zvao Rimtu i kaze da ima na akciji

Canon IXUS 860 IS za 2.1k kuna

zakljucak:

sony kamera

ili

Canon 860

ipak je samo 900 cuna razlike

moby
    Participant

ajmo ovako: ne znam koliko se mislis bacat u filmsku industriju i jeftine XXX uratke ali kamera od 0,8Mpixa ce ti JAKO brzo dosadit jer ima samo i sikljucimo “idiot” mod u prevodu ne mozes mjenjat bas nista [ekspozicja, blenda, blabla,…] a svaki kompakt moze snimit video u 640×480 pixela na 30fpsa sta ce bit i previse za home video 😉

Moja vaga visi prema IXUSU no ti si taj koji mora izvadit novcanik sa $$$ 😉

Troky
    Keymaster

ili sebi kupi kvoda, a potomstvo nek se slika… 😀

Ganci
    Participant

i za kvoda imam plan…

svi oni ojrichi ispod jastuka od djeteta ce misteriozno nestat 🙂 a stari ce misteriozno piknut kvoda 😀

B051LjKo
    Participant

Ixusić ti je od džepnih kompakata najbolja opcija… s tim da ne moraš tržati za najskupljim, Ixus 70 ti je za 1500 kuna sasvim dosta…

Za džep gay košuljice

Nešto malo ozbiljnije

Skuplji (2200 kuna) puno više opcija, puno veći zoom, ali i ciglica za koju ti treba zasebna gay torbica

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

BaXuZ
    Participant

opet dlakonja sa svojim pentalumixima. Gle, ja imam ixusa, malo starijeg, serija 7, zakon slike, zakon sve, ali neki pristojni video snimak neces napravit s tim. Dijete je dijete, htjet ces imat snimljene njegove prve korake, prve pizdarije itd ( sve ono sto mama od iljka nije htjela imat), za pocetak je dobar i fotoaparat. Ja sam sve snimao foticem. I sad mi je malo zao da jos uvijek nisam kupio neku pristojnu digitalnu kameru. SR 32 je ok prilika za solidne novce. Idiot mod je super jer ti drugi i ne treba, pro-snimke ostavi za frikove poput bosiljka ili profice poput moby-a. Tebi sto jednostavnije, to bolje. Dete pocne radit pizdariju, ti zgrabis kameru, stisnes quick dugme i snimas.

Suma sumarum, treba ti oboje, ali nije nuzno. Ja jos uvijek ciganim oko kupovine te jebene kamere.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 47 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.