HomeForums[Ri051] Members OnlyOglasna plocaPopis – Novogodišnji LAN

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
  • Author

njonjo
    Participant

ja još uvijek pod možda..

LittleCannon
    Moderator

dakle jel dolazi tko u taj menhetn veceras?

RimtuTiTuki
    Participant

Jbnti cinjenicu da sam bez interneta…

Vako…

Kod mene se moze prespavat…

@Ganci
    :Da, treba raditi krug, al skuzit ces zasto kad dođeš, dobro je iscrtao ovaj google maps.

Mislim da bi se trebali nac oko 10-12 u subotu, a kompjutere bi bilo pozeljno donjet u petak, jer je problem sa parkingom, naime ima mjesta za jedan auto… tako da bi svatko trebao doc, iskrcat komp, i preselit auto na praking kod dvorane. A ako se ovo krene radit u subotu, bit ce prčvajsz…

Sto se tice hrane, imam mogucnost narucit unaprijed pizze iz pomodora, to su one fensi-šmensi pizze iz opatije, pored hebitona, a sad su se otvorili i na trsatu.

A kao alternativa mi je pao na pamet običan gulaš s njokima, to nebi trebalo biti preskupo… a može se pripremit dan prije, i podgrijat na dan egzkucije

Jeste veceras za pivu da dogovorimo ostale detalje?

PS i da klasika

NA LAN DONJETI:

1. pepeljaru

2. produžni

3. sve kabele koje imate (da posudite onima koji su zaboravili)

4. podlošku za miša

Groo
    Participant

Sto se tice hrane, imam mogucnost narucit unaprijed pizze iz pomodora, to su one fensi-šmensi pizze iz opatije, pored hebitona, a sad su se otvorili i na trsatu.

A kao alternativa mi je pao na pamet običan gulaš s njokima, to nebi trebalo biti preskupo… a može se pripremit dan prije, i podgrijat na dan egzkucije

Hrana je već dogovorena………i ne nije niti pizza niti gulaš.

Dakky
    Participant

A ako netko bas i ostane gladan (u sto cisto sumnjam) Barbarossa nije daleko pa se moze zaletit po pizzu ili neku drugu klopu…

Nema gladi, to sam siguran…

RimtuTiTuki
    Participant

Odlično!! Sve je bolje od FastFooda

Zh0rZh
    Participant

Ljudi, mene spucala neka gripa i moj dolazak je upitan.

Pijem cajcice s limunom i znojim se, sve u nadi da cu ipak moc uletit.

Javim u petak definitivno DA ili NE.

Ganci
    Participant

bljutiful…

ja cu krenut onda u subotu oko 8 ujutro…

Ajk me onda cekas na naplatnim kucicama?

Ajkula
    Moderator

Moze stari . Nazovi kad budes bio negdje oko Delnica.

KrLe
    Participant

RimTu si je sjebo komp, pa ne može švrakat ovuda, pa me zamolio da priupitam vijeće staraca što misle o dislokaciji u multimedijalni centar na Školjiću, jerbo je kao komotnije i ima grijanje i šank i navodno možemo pušit, a teoretski ima nekih kompova, sutra će provjerit specifikacije, tako da putnici možda ne bi trebali ni teglit…. truć trač troč

Dakky
    Participant

RimTu si je sjebo komp, pa ne može švrakat ovuda, pa me zamolio da priupitam vijeće staraca što misle o dislokaciji u multimedijalni centar na Školjiću, jerbo je kao komotnije i ima grijanje i šank i navodno možemo pušit, a teoretski ima nekih kompova, sutra će provjerit specifikacije, tako da putnici možda ne bi trebali ni teglit…. truć trač troč

definitivno protiv, time se gubi apsolutni smisao novogodisnjeg lana (smrzavanje u zadimljenoj prostoriji, klopa iz kotlića ili rostilja, pijuckanje cuge ispred zgrade/kuce na -3, pisanje u vrtu, neogranicene kolicine smijeha i dernjave (a’la b051ljko) itd.)

A i ako se ne varam, nije se smjelo pusit u tom multimedijalnom centru (iako se navodno smije, necemo riskirati?), a igrat armiju i ne pripalit koju je kao printat na printeru bez papira….

B051LjKo
    Participant

Ako se može pušit, ja sam za… ako ne odjeb!

Groo
    Participant

Ja nisam za……prvenstveno zbog druzenja…….ne bih htio da me neki nepoznati ljudi gledaju dok vam jebem sve po spisku…….a i mišljenja sam da se nećemo moći opustiti u potpunosti.

LittleCannon
    Moderator

Ja nisam za……prvenstveno zbog druzenja…….ne bih htio da me neki nepoznati ljudi gledaju dok vam jebem sve po spisku…….a i mišljenja sam da se nećemo moći opustiti u potpunosti.

JA sam misljenja da ti uopce nemas pojma o cemu pricas niti o razmjestaju niti o mjestu odrzavanja LAN-a

Kompjuteri i sam LAN bi se odrzavao kat iznad u zatvorenoj ucionici gdje mozes jebati mater kome god hoces i koliko god glasno hoces

Dakky
    Participant

No bilo kako bilo, treba se dogovoriti pod hitno, vec je 08.01. Da se mene pita ostali bi gore, ali kud vecina tud i ja… prvenstveno zbog toga sto mislim da je kuca na Trsatu bolja lokacija za zajebanciju.. nego zatvorena ucionica na Skoljicu…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.