Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

uber.zemo
    Participant

Neki od vas se mozda sjecaju malog zeme, doso na jedan lan parti prije 2 i pol godine, pojeo pol mesa i ubrzo nestao…zel ga wow i tako sve to islo svojim putem da nebih danas dok sam brisao postu na dnu sanducica naisao na aktivaciju accounta na ovoj stranici.

Buduci da volite pucati, zelio bih vam predstaviti airsoft da vam na neki nacin zahvalim sto ste me trpili na TSu 😀

Znaci ovako, airsoft je nesto slicno paintballu ali daleko vise realnije, koriste se 6mm kuglice kao one zute s place ali naravno bolje ( teza gramaza, promjer od kuglice do kuglice odstupa u 0.01mm itd itd ) i naravno replike pravog oruzja koje stvarno izgledom i tezinom izgledaju realno

Naravno postoji mnogo proizvodaca pa tako i kvaliteta varira no koliko para toliko muzike

Airsoft je u hrvatsku dosao prije kojih 6 godina dok ga u svijetu igraju mnogo duze, dometi replika variraju od vrsta oruzja koja prema jacini se djele na automatska oruzja, poluautomatske snajpere i bolt action snajpere

Buduci da airsoft oruzja koriste sistem rotiranja kuglice putanja je pravocrta za razliku od paintballa a i samim time je domet povecan (kvalitetni snajperi mogu pogoditi metu na 80+ metara ) no obicne kineske puske najcesce imaju domet izmedu 35 i 55 metara

Airsofteri iz rijeke ( kojih je sveukupno oko 50, od toga je oko 25 aktivnih ) igraju na podrucju vezicke drage ( stari JNA kompleks, tu najcesce igramo CQB ), na brdu sveta katarina (iznad pulca, koji se nalazi izmedu drenove i kozale, te na gornjem jelenju

Igra se obicno jednom tjedno i to u nedelju

Na podrucju hrvatske ima puno klubova i timova tako da nekoliko puta godisnje se organiziraju susreti koji ugoscuju preko 100 igraca

Da ne duljim vise imate na http://airsoft-rijeka.com/_index.php

Na forumu su FAQ, imate i galeriju da gledate zgodne muskarce u uniformi

Inace airsoft udruga rijeka prima samo punoljetne clanove tako da ako neki mladi nadobudni kemperchic vidi ovo nek se ne ponada 😛

Inace sta ima novo ljudovi, kakva je AA3? 😀

Ajkula
    Moderator

Pozdrav zemo !!

KrLe
    Participant

Ciao Zemo!

Fala na pitanju mi još uvijek živi i zdravi, što se za AA baš i ne može reć, u svakom slučaju je lijepo vidjet da se današnja mladež umjesto u mračnoj sobi u oblaku dima igra vani na svježem zraku 🙂

Re pe te tira!!!

uber.zemo
    Participant

😀

uber.zemo
    Participant

Ukoliko imate neki LAN parti, mogao bih doc dok je dan pa ako zelite probati

Jos sam zaboravio napisati, za razliku od paintballa u airsoftu nije obavezno nositi masku za lice vec samo balisticke naocale koje nakon sto se premazu se uopce ne magle

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.