Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Našao sam auto kakav sam tražio 🙂 450€, registriran do 5/08, izgleda solidno, ide, troši… Trebao bi biti moj od sutra! 🙂

Ovako nekako, pa 23 godine stariji:

Dakky
    Participant

Dakle ovako nesto

RimtuTiTuki
    Participant

Bas takav je imao moj deda, mislim da je bio i tu negdje sa godistem, vozio ga je sve dok mu nije pukla letva od volana, a onda je neko vrijeme proveo u bolnici…

Sretno

BaXuZ
    Participant

valjda ce te dopeljat do LAN-a

B051LjKo
    Participant

Našao sam auto kakav sam tražio 🙂 450€, registriran do 5/08, izgleda solidno, ide, troši… Trebao bi biti moj od sutra! 🙂

Ovako nekako, pa 23 godine stariji:

Wheeeee, ideš…

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

KrLe
    Participant

Dakky jel kontaš da tvoj post nema nikakvu poruku?

“Bas takav je imao moj deda, mislim da je bio i tu negdje sa godistem, vozio ga je sve dok mu nije pukla letva od volana, a onda je neko vrijeme proveo u bolnici…

Sretno”

Letve volana na pucaju bez najave 🙂

“valjda ce te dopeljat do LAN-a”

Čovjek se s njim dovukao iz Crikvenice, a računam da preživljava Matulji Kantrida rutu… Do lana bi trebao biti piece of cake 🙂

crono
    Participant

Znaci idem i ja stobom ? :-)))

BaXuZ
    Participant

nemoj crono, opteretit ces mu bok

moby
    Participant

Ugradi odmah nesto od muzike jer ce te bolit glava od lupanja ventila…. ostalo sve 5! 😉

KrLe
    Participant

LOL, da, ventili se čuujuuuu…

moby
    Participant

Ne brini za ventile, nije nikakav bug. Naravno osim ako pod bug ne smatras Ford kao marku 😉

Valjda su kao inzinjere doveli bivse uskladjivace gusli.

KrLe
    Participant

Prijevozno sredstvo je moje i ne valja, sad se imam s čime igrati, nabavio sam si hobi 🙂

B051LjKo
    Participant

Ne brini za ventile, nije nikakav bug. Naravno osim ako pod bug ne smatras Ford kao marku 😉

Valjda su kao inzinjere doveli bivse uskladjivace gusli.

Haloooooo moby, pa nije to Opel…

BaXuZ
    Participant

a bogami ni sitroan

KrLe
    Participant

Rekapitulacija, motor nije u dobro stanju, trebala bi polugeneralka, cca. 1500kn, to neće vidjeti, dakle dok ide, ide. Nabo je neku cijev da odvodi dio dima, što je malo pomoglo i podignuo malo minimum, pa se sad ne gasi. Nategnuo je ručnu, tako da sad ipak malo drži, ali su ferode potrošene, pa bi to trebalo riješiti, sve u svemu, mogu ga koristiti, ali je pitanje do kada. Kolko izdrži, izdrži.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.