Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Jesmo li prvi – diGestive, Deny i ja – dakky:

– prvi s izuzetnom privilegijom da postamo samo u ovom forumu,

– prvi s privilegijom da ne mozemo citati “interne” sprehe u Ri051 only forumu,

– prvi koji su imali najmanje duga a dobili najvecu kaznu

a sve zbog cega

– duga u 2008. godini i neplacenoj clanarini u 2009. – redom

dakky – 10 kn, Deny – 0 kn, diGestive – 60 kn

Slabo mi je na pomisao da jos ima ekipe sa po 200, 300, 400 kn duga prema klanu iz prosle godine a da oni nisu “kaznjeni”

Ako je netko voljan objasniti situaciju i reci nam zasto smo mi kickani a gore navedena ekipa nije, zasto smo mi crne ovce i zasto smo mi debili koji moramo ispastati zbog odluka jednog ili dvoje clanova klana, neka objasni sad ili nikad.

I nemojte mi rec “zasto nisi bio na cugi pred 3 dana” – bio sam u Vojvodini kod bake i ne, nisam mogao doc na cugu, a niti sam bio upoznat da ce se ista odrzati

Unaprijed hvala svima na odgovorima

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

RimtuTiTuki
    Participant

Ja ne znam, znam da sam bio na cugi, i dobio odgodu do kraja tjedna, a onda cu se pridruzit vama…

S u cemu je problem, platis clanarinu i imas puni pristup, ne znam sta cemu tolika žalopojka…

i btw. imas 160kn duga, ne 10kn.

njo je u specificnoj situaciji, armada je platio dio duga, ja sam dobio odgodu do kraja tjedna. Tako da nisi po nicemu poseban.

Ajkula
    Moderator

Ispravak netocnog navoda:

Nije Deny kikan nego Crono.

njonjo
    Participant

ja skinuh tag, dok ne platim, ak’ bu te me htjeli nazad 🙂

sad sam NJONJOKa

Dakky
    Participant

Pa nije stvar u lovi, dat cu pare, meni se ne svidja to sto pepic kaze na telefon “daki ne seri” i to sto sam ja nakon 5 dana izbivanja dosao doma i shvatio da se nesto desava, a nigdje razloga nisam procitao

i onda kad pitam jel mogu platit i kome i kad, nitko mi nedaje odgovor, pa ni sam pepic nece odgovoriti na skype…

mislim da to nije u redu odnos

RimtuTiTuki
    Participant

Ako si Pepica postavio pitanja: Da li mozes platit? Kome mozes platit? Kad mozes platit? Ne cudi me da ti je rekao da ne seres…

Dal mozes platit znas samo ti. Kao i svih silnih godina do sada i dalje Pepic skuplja clanarinu. A mozes platiti cim se dogovoris sa njim.

Dakky
    Participant

Ne, postavio sam pitanje “zasto sam kickan i sta se desava” jer ponavljam, do ovih odgovora ovdje, bio sam totalno van situacije i mislim da nije primjereno bez obavijesti ili upita bilo koga na taj nacin izbacivati od bilo kuda

odnosno, mislim da je trebalo stavit jednu lijepu obavijest na stranice, tipa tko ne plati do 08.05. leti iz klana, a ne donositi odluke bez da se svi akteri upoznaju sa situacijom

Dakky
    Participant

A ono sto me najvise zasmetalo je cinjenica da zadnjih par godina trazim da se domena ri051.com plati iz klanskih sredstava (70 kn) i onda ove godine 04.04. uplatim iz svog dzepa tu istu domenu i ne trazim ikakve pare, da bi sad bez ikakvog upozorenja dobio kick, e to me ljuti

sto si bolji prema ljudima to su oni gori prema tebi – da sam 04.04. trazio da mi se upisu tih 70 kn u clanarinu sad bi bio u klanu i sve bi bilo super, a ovako odjeb

RimtuTiTuki
    Participant

Dakky ne seri … Miljon postova o clanarini i njenom ne placanju je na forumu, neki su stari i godinu dana…

Radi sta oces… Ja vise ovaj thread ne gledam

Troky
    Keymaster

eto Dakky, riješeno… svi koji nisu podmirili dugovanja do 01.03. više ne vide “Ri051” dio foruma…. ne vidim ga ni ja ako koga zanima.

Dakky
    Participant

eto Dakky, riješeno… svi koji nisu podmirili dugovanja do 01.03. više ne vide “Ri051” dio foruma…. ne vidim ga ni ja ako koga zanima.

a kome i kad mogu platiti i kako s obzirom da ne vozim, jel ima koga u gradu da mu dam pare?

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.