HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOMPunkbuster protected tag

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Daklem,

kao sto svi (valjda) znate, jos u vrijeme AA2, imali smo registriran [Ri051] tag kod PunkBustera (Even Balance) godinu dana i to smo platili 24 $, sredstvima iz “klanske blagajne”.

S obzirom da je nakon godinu dana istekla “registracija”, i s obzirom da ju nismo produzili, desilo se sljedece – morali smo promijeniti vlastiti tag kojeg smo koristili dugi niz godina, u nesto drugacije, recimo [-Ri051-] ili [.Ri051.], i zbog toga trenutan popis clanova izgleda ovako: (na Battletrackeru i TWL-u)

[RiO51]B051LjKo

[Ri051]Zh0rZh

[-Ri051]Dakky

[Ri051]Ganci

[Ri051]Groo_aka_Sir

[Ri051]LittleCannon

[Ri051_]KrLe

[Rio51]Ajkula

[RiO51]MiniGun

[RiO51]RimtuTiTuki

[RiO51]Troky

[.Ri051.]ArMaDa

[.Ri051.]Deny

NJONJOKa

Kao sto vidite, to vise nema veze sa originalnim popisom, u kojem smo svi imali unikatan, prepoznatljiv i svima poznat [Ri051] tag.

Ovim putem pozivam sve clanove (aktivne i neaktivne) na diskusiju, da li da opet zakupimo originalni tag i vratimo ga u svoja imena.

Stvar se dodatno zakomplicirala dolaskom AA3, jer se u AA3 ne moze mijenjati jednom napravljen Soldier, tj. ne moze mu se ime promijeniti. A kako od aktivnih AA3 igraca Ajkula, NJONJO, i ja imamo [Ri051] u samom imenu vojnika, sve nam je manje i manje servera dostupno za igranje.

Sve navedeno dogadja se zbog toga sto nam se ACI (AntiCheat Inc.) vraca na scenu, tj. dolazi u AA3, kao sto je i Pepich napisao na naslovnoj stranici. Naime, sve vise i vise servera pocinje koristiti stare dobre ACI skripte, koje izmedju ostalog, provjeravaju i tagove.

Na kraju, s obzirom da u “blagajni” ima jos nesto novaca, ukoliko se dogovorimo, nece biti potrebno “vaditi pare iz dzepa”

Ocitujte se, hvala lijepo!

Pozdrav!

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Troky
    Keymaster

Nije nužno da se registra tag da nas ne kicka… potrebno je samo ukloniti naš tag (koji je istekao) iz ACIjevih skripti.

Pepiću, gdje je zapeo postupak?

Dakky, zašto ti kao dežurni klanski dušebrižnik nisi potegnuo ovo pitanje prije, kad nas je tek počelo kickati zbog taga? Klanski duh bio na godišnjem ili AA2 nije bila vrijedna gnjavaže?

Glede očitovanja, prihvaćam odluku većine i volim sve što vole mladi, a u biti sam destruktvino suzdržan.

LittleCannon
    Moderator

Ja sam zadnji put slao PM ACI-Reaperu (glavni i odgovorni u ACI-ju) 15.5.2009 i molio ga da se nesto ucini po tom pitanju. Covjek mi nikada nije odgovorio, a kako sa klanske strane pritisak za rjesavanje nije bio toliko izrazen sve skupa je palo u zaborav.

Moja greska je sto nisam svoj upit bacio na ACI forum, jer bi mozda bio primjecen i rjesen.

Bilo kako bilo, danas sam ponovo postavio pitanje, ovaj put na ACI forum pa cu valjda dobiti bilo kakav odgovor.

RimtuTiTuki
    Participant

Ja mislim da je totalna glupost platiti za zaštitu taga… ne znam, jel netko vidio ikoga da nam kopira tag?

Troky je napisao rješenje i ja se slažem sa njim.

btw. zašto ne napravite nove accaunte bez taga, i onda upisete tag u za to predviđeno mjesto?

LittleCannon
    Moderator

Ja mislim da je totalna glupost platiti za zaštitu taga… ne znam, jel netko vidio ikoga da nam kopira tag?

To sada svi mislimo, no 2008. se to cinilo kao zgodna ideja.

btw. zašto ne napravite nove accaunte bez taga, i onda upisete tag u za to predviđeno mjesto?

Dovoljan je samo novi soldier pod istim accountom, ali stvar je vec 33honoru kod Dakkyja ili u 35 kod Ajkija, a nemojmo zaboraviti i jos jednom prolazenje treninga :smt071 :smt070 :smt068

No dobro, vidjeti cemo prvo sto ce ACI odgovoriti.

LittleCannon
    Moderator

Evo ga rijeseno, vise nas nema u listi.

A sada, ispricajte me na trenutak, idem iza kuce zalijepiti si samar.

Dakky
    Participant

Dakky, zašto ti kao dežurni klanski dušebrižnik nisi potegnuo ovo pitanje prije, kad nas je tek počelo kickati zbog taga? Klanski duh bio na godišnjem ili AA2 nije bila vrijedna gnjavaže?

Iskreno, ako me vec potezes za rukav, istina je i u jednoj i u drugoj tvrdnji. Em mi se nije dalo, em je klanski duh bio na porodiljnom (prvenstveno zbog situacije u klanu i zbog samovolje pojedinaca), em u to vrijeme nisam bio aktivan na AA opcenito.

Nadam se da sam ti odgovorio na pitanje.

A sto se tice ACI-ja, sad vjerojatno treba sacekati update skripti.

Troky
    Keymaster

A sada, ispricajte me na trenutak, idem iza kuce zalijepiti si samar.

:smt046

BaXuZ
    Participant

tag se zaštitilo jer neki nisu server plaćali, kolko se ja sjećam, a ne zato jer se onda to činilo kao zgodna zamisao

LittleCannon
    Moderator

tag se zaštitilo jer neki nisu server plaćali, kolko se ja sjećam, a ne zato jer se onda to činilo kao zgodna zamisao

Taj argument uopce ne cini zastitu taga manje zgodnom idejom, upravo suprotno.

Dakle, bila je zgodna ideja.

BaXuZ
    Participant

ne zamataj činjenice u celofan, svizac jedan.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.