Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Što se mene tiče imam dilemu koju bih najrađe prepustio vama da izglasate pa se priklonio večini.

– zemo mi se čini ok, ali to i nije mjerilo jer svako ima pravo na mišljenje, a nisam čuo da imamo veto tipa “ne sviđa mi se, ne može u klan”

– dečko ima 16 godina. Armija je ovisnost, mi smo svi dovoljno stari da to kontroliramo i uklopimo u svoje normalno funkcioniranje. Ok, on armiju može upražnjavati i navuči se i mimo nas, ali mu ja ne bih htio supomoći sa šemama, “trening, moraš se pojaviti na matchu, ola, zemo što te nema u zadnje vrijeme” i slično. Sa druge strane, mi smo skupina kvalitetnih ljudi i ne vidim ništa loše u tome da pod našim utjecajem bude 16-ogodišnjak. Mislim da mu to može samo koristiti.

– broj igrača u klanu je zanimljiva tema. s obzirom na fleksibilnost klana, broj bi teoretski mogao biti neograničen. Dokle god se plača server i dok se ljudi razumno često pojavljuju online i na matchevima. Ipak, klan nam ima određeni feel i mislim da bi se dio tog shmecka rasplinuo. Jebi ga, klan ima jezgru prijatelja koja se oplemenjuje.

Šta ja znam, ima li smisla da se mi pojavimo na Zemotovom tulumu na plaži? Ima li smisla da se Zemo pojavi na rođendanu djeteta nekog od nas.

Mlad je, armija će mu dopizditi, s druge strane možda neće?

Sad nas ima 20-ak, ne čini mi se ko neki kritičan broj. Ipak treba to sve kontrolirati, pisati statistike, skupljati lovu, plačati server, a to pada na par ljudi u klanu, mislim da bi oni trebali imati završnu riječ.

Nekako mi se nameće ideja da bi klan trebao imati onoliko igrača koliko mu server ima slotova +/-…

Na žalost, čini mi se da bi ipak trebalo Zemi kulturno objasniti da može doći na server i ts kad god poželi, ali da nema previše smisla da bude u klanu. Uostalom kad sam pri put na ts-u zatekao 4 nepoznata nicka, frendovi od Zeme, i on izjavio da nagovara cijeli razred na armiju, zabrijao sam da će oni organizirati neki svoj klan. Mislim da bi im to bila bolja fora. Za počatak im ne treba ni server ni ništa, čisto da vide dal’ će im se uhvatit. Nick je bar jednostavno promijeniti, ako ne ide, a i dalje bude inzistirao, nek nam se pridruži.

B051LjKo
    Participant

@KrLe

Potpis

Ganci
    Participant

@KrLe

Potpis

friski sam u klanu ali ako bi imao stogod za rec onde mislim da je Krle sve to pokrio :smt041

btw Krle aj se prijavi za bridge, spameru! :smt098

crono
    Participant

I ja sam pokusavao neki slican tekst napisati kao krle ali ja nisam dobar u tome tako da se i ja potpisujem ispod bosiljka i cige!!

RimtuTiTuki
    Participant

@KrLe

Potpis

Također !opr019ic

Zh0rZh
    Participant

!opr019ic

Jedino sto bih dodao je da bi bilo fino na vidno mjesto na stranici staviti nesto tipa “We are not recruiting at the moment” za sve ostale kojima nes tako padne napamet. A ko uspije drugim putem uci u klan (na invite ili poznanstvo, recimo kao Ganci *big up :smt023 *), svaka cast.

Jebiga !shit

Lamb-Lover
    Participant

Lijepo receno krle !opr019g2

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.