HomeForumsSidekick GamesLive For SpeedRi051 FBM BL1 (GP)

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Nojbolji krug

Teoretski najbolji krug

Postotak sigurnosti

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

LittleCannon
    Moderator

evo ga i ovdje apdejt

Ajkula
    Moderator

Nema updejta?!?

Ne vozite vise il Pepe zaboravlja apdejtat?

KrLe
    Participant

pa mislim da se i ne vozi pretjerano, čeka se tebe, da ne budemo predobri kad se vratiš da ti ne bude bad.

LittleCannon
    Moderator

Zadnjih dana sam krcat posla i navecer doslovno jedva cekam baciti krevet na ledja

Ajkula
    Moderator

pa mislim da se i ne vozi pretjerano, čeka se tebe, da ne budemo predobri kad se vratiš da ti ne bude bad.

hahaha

Samo vi vjezbajte , stici cu ja vas . 😀

trucky
    Participant

Zdravo gospodo, eto vidim vas po svuda pa sam se prijavio tu na vaš site da vam napišem pokoju crticu.

Dakle viđao sam vas na tenkićima koje aktivno igram, ali sam prije vozio LFS međutim malo sam zaštekao i žao mi je zbog toga ali eto, situacija je takva da mi se neda jednostavno. Uglavnom eto čisto da malo sebe predstavim, ja sam ingame LFS-a trucky u tenkićima trucky34 a ime mi je Marin i živim u sušačkoj Dragi (ako netko nezna to je ispod Sv. Kuzma).

Uglavnom ne prijavljujem se u klan nego jednostavno bi volio bit u kontaktu s vama, možda se vozit tu i tamo ako mi dozvoljavate, ja sam možda malo iskusniji od vas ali sam zakržljao jer nisam dugo vozio pa eto…

Ako vam treba setup ili bilo što drugo naravno možete me pitat, ja imam toga na kile.

LittleCannon
    Moderator

Pozdrav stari.

Uvijek si dobrodosao.

Kao sto si vec vjerojatno primjetio, LFS je ovdje samo igra sa strane, koju moram priznati najvise forsiram ja. Igrali smo skoro 7 godina Americas Army a kada se to lagano raspalo vecina ekipe je presla na tenkice, pa nam je to sada kao neka glavna igra.

Ja sam ostao zaduzen za neku razonodu sa strane kada se ekipa zasiti tenkica, pa smo prvo Arma2Free pokusali, a sada evo LFS.

Nismo neki super vozaci, ali je zafrkancija dobra sto vjerujam da je najbitinije.

Uglavnom dodji slobodno kada stignes na nase servere, a ono sto bi mi bilo iznimno drago je da prisustvujes pokojemu nasem GPwGP. Nista posebno ali dobra je zezancija, puno se nasmijemo i imamo o cemu pricati nekoliko narednih dana. Ja kada stignem, cak slozim kakav “tv prijenos” pa se svi skupa lagano nasmijemo jos jednom.

Uglavnom, dobrodosao.

Ajkula
    Moderator

Dobrodosao !

Posto si “domachi” ,mogao bis svratit na koju pivu s nama ili kavu.

Svi sjedimo oko vatre,pecemo sljez i slusamo LittleCannon-ove dogodovstine na Blackwoodu ili South Cityu. :smt023

LittleCannon
    Moderator

Dobrodosao !

Posto si “domachi” ,mogao bis svratit na koju pivu s nama ili kavu.

Svi sjedimo oko vatre,pecemo sljez i slusamo LittleCannon-ove dogodovstine na Blackwoodu ili South Cityu. :smt023

Crnorusije majstore, Crnorusije i Elektrozavodska 🙂

trucky
    Participant

pa može naravno… iako sam ja malo mlađi vjerojatno od vas koliko sam pričitao tu po forumu… ja sam na 23. stepenici 🙂 ali smijem piti alkohol mama mi je dozvolila 😛

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.