Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

U trominutnom prelistavanju objave na trackeru o pokretanj aahonor.com servisa činis se da goaa vise nije jedini provider. To u prijevodu znaci da cemo moci rentat server kod primjerice http://www.clanservers.com po 32 dolara za 16 slotova koji ce biti honor servern. Nisam stigao kopati da li se registracija kod aahonora placa ali mislim da to rijesavaju provideri a ne klanovi.

Podsjetnik samo jedan, platite članarinu za 8 mjesec… Kako stvari stoje mogli bi vrlo brzo imati vlastiti honor server 🙂

LittleCannon
    Moderator

he he kasnis sa objavom pogledaj vrijeme na news stranici !amazed :p 😉 8) 8) 8)

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Tue Aug 09 2005, 02:05PM ]</span>

Alazare
    Participant

Sto se tice clanarine, meni treba broj necijeg racuna na koji cu to uplatit, te upute keko se to radi…

B051LjKo
    Participant

Ispravak netočnog navoda, rentanje honora se plaća i to 40 dolara po serveru, što računicom daje 72 dolara kod clanservera što je opet jeftinije od goaainih 128 za isti server. Jedini problem je aktivacija rent usluge od 100 USD, grrr opet ćemo morati pričekati…

B051LjKo
    Participant

@L4Z@R – členarinu možeš uplatiti na moj račun pa ću ja proslijediti novac čuvarru klanskog pečata i ministra financija gosp Probavnog

Detalje ćeš dobiti putem TSa

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Tue Aug 09 2005, 02:21PM ]</span>

LittleCannon
    Moderator

mozda je PM prikladniji nacin za proslijediti takvu informaciju, a uostalom nije Rijeka na kraju svijeta. Neka Lazo sjedne na autobus i dodje malo do nas, izvedemo ga vani, naseremo ko zmiju i posaljemo ga u paketu u Zagreb 🙂 🙂 🙂 😉

stealth_SJP
    Participant

malo sam prošvrljo ali nigdje ne vidim di se serveri nalaze ? !dodge

LittleCannon
    Moderator

mislim da na trackeru imas listu providera

B051LjKo
    Participant

Dakle, za sada najeftijije sto sam iskopao je kod clanserversa. 5 dolara po slotu za offitial honor što je gotovo duplo jeftinije nego kod goaa. Nema signup fee-a nije obavezno uzeti više mjeseci, možeš prekinuti bilo kad. U ovoj polupismenoj rečenici sve tvrdnje nisu 100% argumentirane ali tako mi se stvar učinila nakon desetk minuta kopanja. Bacite oko sami http://forums.clanservers.com/viewtopic.php?t=2092

Cijene za honor servere su slijedece:

10 Players – $49.95 / mo [ public ]

12 Players – $59.95 / mo [ public ]

14 Players – $69.95 / mo [ public ]

16 Players – $79.95 / mo [ public ]

18 Players – $89.95 / mo [ public ]

20 Players – $99.95 / mo [ public ]

Groo
    Participant

Znaci uzimamo onaj sa 14 slotova?

diGestive
    Participant

da, ,mislim da je 16 slotova sasvim OK odabir…

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Wed Aug 10 2005, 01:08PM ]</span>

B051LjKo
    Participant

S obzirom da 10 dolara nije previse ja sam za opciju od standardnih 16, diGe što je s tablicom clanarina da mozemo konacno ustvrditi sto s koliko paying membera mozemo racunati…

diGestive
    Participant

tablica je na putu … trenutacno stanje u fondu je 270kn

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.