Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

d3uha
    Participant

Hooah

sredio sam komp 🙂 nabavio super graficnu, zvucnu i sluske !amazed i taman kad mi sve radi…..

preselio se u rijeku 8) gdje..

nemam niti isdn, niti adsl :@

pa dobro.. nema problema.. nagovoriti cu gazdaricu da copi isdn.. ali.. telefonski racun je na njezinu pokojnu majku.. :@ i da bi se nesto stavilo treba pun kurac stvari prepisati i bla bla bla.. nista od isdn-a i adsl-a

hmmm a sta sad ?!

kako se dobro moze igrati preko Wi, koliko dodje oprema i ima li neka dobra dusa koja bi uzela vezu xxx,128kbps

Popo hitno odgovori as pucam po savovima

moby
    Guest

Popo ce ti tesko odgovorit jer koliko mi je poznato i on je u slicnom s”R”anju. Oprema koja ti treba da bi se spojio na RiWi ovisi o tome di se nalazis i koliko ti je vidljiv najblizi HotSpot. Recimo u nabljom uvjetima sa karticom od 180kn + antenom od 320 kn + malo kabela + 200 kn za gosisnu clanarinu za RiWi = cca. 750 kn

Nebi to bilo ni tak lose kad bi time dobio pristup Netu… ali RiWi ne pruza takvu uslugu paaaa…… 😉

Morao bi nekoga lijepo pitat za izlaz na net.

Je, imas pravo, zvuci komplicirano :\

diGestive
    Participant

…da, recimo da sam u slicnom nazovimo to “sRanju” koje u biti i nije toliko sranje <tnX 2 Trokz, my m8> .

d3uLe , ono sto treba uciniti je da dojdem do tebe , malo poskeniramo zracni prostor i vidimo di se mozes zakaciti, sto se tice opreme ja ti imam extra antenu (320kn) i jedan AP (DWL 900AP) a lova mi treba tako da se mozemo dogovoriti ako nadjemo pogodno mjesto za umrezenje, normalno onda je na tebi dalje da se dogovoris s nekime (po mogucnosti da ti je 1 HOP away) za tvoj izlaz na NET sto i ne bi bio nbeki problem. Ljudi su vise manje svi OK i ne vjerujem da ti neko ne bi napravio uslugu za neku simbolicnu mjesecnu nadoknadu placanja pretplate. Zvrcni me pa cemo se dogovoriti ….

Dakky
    Participant

I svejedno reci u kojem dijelu rijeke stanujes!

Pozdrav

d3uha
    Participant

I svejedno reci u kojem dijelu rijeke stanujes!

Pozdrav

turnic, blizu oš turnic i starackog doma

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.