HomeForumsMali OglasiProdajemSamsung Galaxy s3

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author

Sm4Sh3r
    Participant

Prodajem ovaj mob, pa i da vama ponudim.

Produzio sam pretplatu na Vip-u, uzeo taj mob, i nisam ga uopce koristio. Znaci potpuno novi, sa racunom i garancijom, zakljucan na Vip pretpostavljam. Jos ima naljepnice sve na sebi. 🙂

Model od 32GB.

Cijena: 4000kn

16GB ide za 3700-3800 bez problema, pa mislim da je ovo ok cijena.

Eto, nije malo novaca, ali ako nekog zanima..javite se!

Dakky
    Participant

S obzirom da prosjecni telefondzija (citaj: mobitelaš) potrosi svejedno oko 150-200 kn mjesecno, mislim da se vise isplati uzeti Bez Limita tarifu 444 koja je 50% jeftinija svih 24 mj. ako se broj prenese iz druge mreze, makar broj bio kupljen u kiosku nasuprot VIP-a, i dobiti telefon za 1300 kn.

150-200 kn ces ionako potrositi, bio na ovoj ili onoj mrezi, a telefunken dobijes za trecinu tvoje cijene 🙂

Troky
    Keymaster

… a možda netko ne želi jaram.

LittleCannon
    Moderator

… a možda netko ne želi jaram.

heh, za jednoga znamo sigurno :smt047

Sm4Sh3r
    Participant

S obzirom da prosjecni telefondzija (citaj: mobitelaš) potrosi svejedno oko 150-200 kn mjesecno, mislim da se vise isplati uzeti Bez Limita tarifu 444 koja je 50% jeftinija svih 24 mj. ako se broj prenese iz druge mreze, makar broj bio kupljen u kiosku nasuprot VIP-a, i dobiti telefon za 1300 kn.

150-200 kn ces ionako potrositi, bio na ovoj ili onoj mrezi, a telefunken dobijes za trecinu tvoje cijene 🙂

Naravno da se vise isplati…

Ali posto jako puno ljudi ne zeli pretplatu i kupuje na ovaj naicn mobitele, isplati se i meni uzet pretplatu pa prodat nekome od tih ljudi…:)

KrLe
    Participant

A neki, poput mene, žele imat telefon. Da se pohvalim, kome već nisam:

http://www.gsmarena.com/nokia_x1_01-3962.php

kupio ga 1.08. punio 4 ili 5 puta od tada…

B051LjKo
    Participant

Dakky, ti si definitivno Kralj Burleske!

Hiks
    Participant

A neki, poput mene, žele imat telefon. Da se pohvalim, kome već nisam:

http://www.gsmarena.com/nokia_x1_01-3962.php

kupio ga 1.08. punio 4 ili 5 puta od tada…

Jeben telefon, ja sam početkom 9-og mjeseca prodo svoj S1 i išo u tele2 kupit baš ovu nokiju (ili neku sličnu) i šlape nemaju ni jedan od tih jebenih telefona u cijelom zagrebu.

Pa eto, ako neko prodaje nokiu x1, neku od nokia classic (može i one malo starije sam ne one od 10 godina), neku od onih 2700 ili 6000 clasic, dajte to meni.

U zamjenu vam dam lijepo istesanu ciglu, sa fino ispoliranim čakrama i nešto gotovine 😀

KrLe
    Participant

Ma to se ode kupit u merkator ili tehnomarket 🙂

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.