Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

Troky
    Keymaster

… aka. Ježeva Kućica….

Dakle, imam u pripremi server u Sloveniji (Celje). IP adresu sam već ‘dobio’ (213.161.30.28) samo još treba riješiti mašinu.

Mašinu će nabaviti frend gore iz nekakvog rashoda ali postoji mogućnost da neće zadovoljiti potrebe armije u smislu procesora i ram-a stoga, ako netko ima kakav pričuvni proc (> 1GHz) i DDR-a pokoji keks od 256MB ili sl. pa da iskompletiramo nešto. Frend dolazi u Rijeku u srijedu pa bih mu to uvalio da složi stroj.

Ping do servera je neloš i može se pogledati OVDJE

Također, gore možemo dignuti i TS i Ventrilo i whatever jer će to biti naša dedicated mašina…

Toliko zasad…

Troky
    Keymaster

nobody…?

RimtuTiTuki
    Participant

nobody…?

Ma imat cu ja mozda jednog starog athlona 1800xp, al tek kroz tjedan dva kad upgrejdam mashinu doma, mozda bude i ploca vishka, a mozda i kuciste sa napajanjem…

Ovih puno mozda je zbog toga sto je komp od starog, a on nije bas karitas tip…

Ja bi radje investirao u akciju dajmo da se servira, i donirao neku paru, nego zhicao starog proc vrijedan 10kn…

Aj ti Troky reci sta treba od komponenti, jer ako je samo proc, pa mozemo i kupit neki polovni… evo ja mogu donirat 50-100 kn

Troky
    Keymaster

zasad znam da postoji ‘nekakav’ celeron i 512 ram-a… probat cu vise saznat veceras

BaXuZ
    Participant

imam ja nekih starih komponenti doma, al mi se drug Troky ne javlja na telefon

Ganci
    Participant

Rimtu tebe nigdje za kupit covjece? pa jes’l ti zif? 😀

on topic

sinoc sam ja dao istu ideju, npr jebes 5 banki ( 50 cuna 😀 )

i otvorimo zakladu dajmo im server ( rimtu primjetit ces promjenu imena zbog lakseg prepoznavanja tip akcije )

Troky
    Keymaster

imam ja nekih starih komponenti doma, al mi se drug Troky ne javlja na telefon

Drug Troky je posijao telefon kod djevojke… javit ce se sutra ili kad dodje do teleofna 🙂

crono
    Participant

ja imam sck 478 novu plocu, napajanje 400w, kuciste, 256 ddr 400 mem, hdd 80gb, to mi je komp za curu ali cu donirati ako teba . Cura se lako strpi, javi na mob sta treba?

Dakky
    Participant

ja imam sck 478 novu plocu, napajanje 400w, kuciste, 256 ddr 400 mem, hdd 80gb, to mi je komp za curu ali cu donirati ako teba . Cura se lako strpi, javi na mob sta treba?

nije li pred cca 8 mjeseci bio vec predvidjen komp za curu (onaj sto je bio kod kizota :smt017 )

RimtuTiTuki
    Participant

Rimtu tebe nigdje za kupit covjece? pa jes’l ti zif? 😀

Ma Ž me sili da diplomiram sto prije, pa ucim u zadnje vrijeme… Nisam pucao od prosle godine… :smt010

Al 18tog sam nazad u Zg, pa ce da rokamo :smt066 :smt040

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • The forum ‘Server’ is closed to new topics and replies.