Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Ako je odgovor da, onda evo rjesenja. Barem za neke.

Sve sto trebate uciniti je pobrisati temp fajlove u igri nakon igranja (ili prije pocetka kako hocete)

Dakle udjite u vas AA3 folder, moj je na primjer:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\america’s army 3\Binaries

i pronadjite fajlove koji izgledaju ovako:

_ftmp_1880.0

_ftmp_1880.1

(brojka unutar naziva moze varirati)

itd.

Dakle pobrisite sve takve fajlove i fajl “aa3_edata.client.fmap” i zatim pokrenite igru. Imate dobru sansu da vam sada sve radi.

za sve lijencine tu je i .bat s kojim mozete na jedan klik obrisati temp fajlove i pokrenuti igru.

STEAM X64 Windowsi

cd \Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\america’s army 3\Binaries

del _ftmp_*

del aa3_edata.client.fmap

cd \Program Files (x86)\Steam

Steam.exe -applaunch 13140

exit

ili ako imate 32bitne windowse

STEAM X32 Windowsi

cd \Program Files\Steam\steamapps\common\america’s army 3\Binaries

del _ftmp_*

cd \Program Files\Steam

Steam.exe -applaunch 13140

exit

AA Deploy Client X32 Windowsi

cd \Program Files\USArmy\america’s army 3\Binaries

del _ftmp_*

exit

AA Deploy Client X64 Windowsi

cd \Program Files (x86)\USArmy\america’s army 3\Binaries

del _ftmp_*

exit

Groo
    Participant

Jel to meni poveća fremrejt?

LittleCannon
    Moderator

Dodah jos za AADC putanje

Odjebaus
    Participant

Rekao sam da ću napisati što mi ne radi kako treba u AA3, evo za početak slijedeće:

• Ne mogu swapat weapon, uzmem još jednu pušku i nema šanse da ju iskoristim. Na tastaturi mi je postavljeno swap na mouse scroll down
    • Ne mogu reload-at sa pola punog magazina, jedini način je isprazniti magazin, pritisnuti par tipku zaredom i onda probati pucati sa praznim magazinom nakon čega reload prolazi.
    • Masu puta mi se događa da nakon što roknem frag granatu imam nekakav ciljnik ali ne vidim pušku. Swap na frag pa natrag na pušku – opet ju vidim.

Ima još, već ovo mi je dosta da hračkam po tom govnu od igre, radi se zbilja o najosnovnijim stvarima.

Odjebaus
    Participant

Naravno, imam instaliran zadnji patch od prije par dana i PB ful up to date da ne bi bilo zabune.

Dakky
    Participant

Rekao sam da ću napisati što mi ne radi kako treba u AA3, evo za početak slijedeće:

• Ne mogu swapat weapon, uzmem još jednu pušku i nema šanse da ju iskoristim. Na tastaturi mi je postavljeno swap na mouse scroll down

Sto se ovoga tice nadam se da ti je jasno zasto to ne radi. Mouse scroll down daje impuls, dok tipka daje stalni pritisak. A oruzje se mijenja putem onog menu-a koji se otvori… a da bi se otvorio, treba drzati tipku stisnutu…

Po meni cisto kozmeticki feature ili bug, kako god ga nazvao, navikni se na drugu tipku :-/ … meni apsolutno ne smeta i sve radi kako treba kad drzim F…

RimtuTiTuki
    Participant

Da, ista stvar sa Chat-om, ili 203com(donosno 320tkom)… ne radi preko misha…

Odjebaus
    Participant

Sto se ovoga tice nadam se da ti je jasno zasto to ne radi. Mouse scroll down daje impuls, dok tipka daje stalni pritisak. A oruzje se mijenja putem onog menu-a koji se otvori… a da bi se otvorio, treba drzati tipku stisnutu…

Nema šanse da se naviknem, dakle ne mogu jednostavno swapati weapon nego moram pozvati izbornik iz kojeg ću odabrati koje oružje ću koristiti … toliko o dinamici i brzini igre, ostanem bez metaka, tenkre ide na mene, a ja drkam po izbornicima … super.

d3uha
    Participant

nemoj drkat samo izaberi..

osim toga imaš prednost nošenja do 4 vrste oružja. a kada ti swap uđe u naviku biti češ brži nego da nekoliko puta klikčeš jedinicu dok ne vidiš na kojoj ti je poziciji koje oružje

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.