Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Ima li netko ideju zasto se meni komp smrzava i to svakih 20-30 min, i to samo kad je Armija pokrenuta.

Sve se pocelo desavati kad sam odnio komp na Baxuzov Lan sad prije nove godine…. do tad je sve OK radilo… a kad sam se vratio doma, krenula su smrzavanja….

Zanimljivo je sljedece- memtest kaze sve OK, Prime95 mi radi 12 sati u komadu i ne srusi se, druge igre rade bez ikakvih problema, ali Armija bas smrzava. Cak i Windowsi rade 14 dana u komadu bez problema (uz pokretanja drugih igri)…

Ja se pitam sta se desilo s kompom na lanu, da li smo nesto mijenjali (cega se ne sjecam) i da li netko ima slicnih problema……. od Lana pa nadalje…….

ajd ako netko ima ideju nek javi…..

pozdrav

Troky
    Keymaster

grafička se pregrijava?

Dakky
    Participant

Ma ne bi rekao bas, pa igrao sam Hellgate London na ultra-high postavkama koje bas izgledaju bolesno, vecinom radi ok, na nekim mjestima trza, pa se ni onda ne smrzne. Naravno reza 1680×1050.

I 3D mark sam odvrtio par puta, nista, zero, null.

A u kucistu 80 cm na upuhu i 12 cm na ispuhu. Graficka je doduse pasivno hladjena ali evo trenutna temp u idleu je Gpu temp 38C, temperature chip 43C. Tako AtiTool ocitava. Nakon 10 min rada ati toola doslo je do 60 stupnjeva gpu, 55 temp chip. Naravno bez artefakta.

Sad stagnira na toj temp. Ako treba pustit cu cijelu noc da se grije…. makra sumnjam da je u tome problem jer kazem, sve ostalo radi jako dobro, samo se AA smrzne i to UVIJEK dok sam mrtav. Nikad usred runde….

LittleCannon
    Moderator

driver

Dakky
    Participant

driver

od cega?

e da se dopunim – kad se smrzne – ni numlock ne radi, ostane u igri, i ponavlja se ambijentalni zvuk … recimo jucer na Swampu, smrzlo se i 5 min sam slusao zabe kako krekecu i vodu kako se cuje….. i onda je bilo hard reset….

Ganci
    Participant

Armija je osjetljiva na clockanje, time rečeno ako si izveo spomenuto smanji taktove pa probaj…

vrlo sličan problem sam imao ja kad sam sa 2.4 dignuo na 3.4 pa me jebalo tako da sad moram držat na 3.0

RimtuTiTuki
    Participant

Armija je osjetljiva na clockanje, time rečeno ako si izveo spomenuto smanji taktove pa probaj…

Hmm… meni je na previse clockanom, samo bacao critical, ali istina, jako je osjetljiva na lose, ili previse clockan proc

Dakky
    Participant

Dok je i bilo clockano radilo je OK, zadnjih mjesec dana je na defaultu i rusi se……

zbilja ne kuzim, ja i dalje mislim da sam nesto promijenio na LAN-u… sjecam se da smo cackali oko servisa i cfg fajlova armije…. pa da nisam tu nesto promijenio…

zDenek
    Participant

Meni se to dešavalo kad sam klokao stari procesor

Gnjida
    Participant

Interesantno,ali i nekima od Ludih su se kante poslje lanova čudno ponašale.

Meni isto,imao sam slične probleme kao i ti. Problem sam riješil tek kad sam reinstaliral windowse i ponovo stavil armiju.

Lanovi su čudna stvar….em što nam na njima uvijek lagira,em nam je ping uvijek oko 40-50!

Kak je to moguće????

Dakky
    Participant

Em sto neko ima crva koji pici po sherovima……. no ovaj put to nije slucaj… ovaj put je nesto drugacije

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.