Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Eto teme da objedinimo komentare na jednom mjestu.

Dakako da jos uvijek zalim sto su se digici opet izvukli.

Jel se tko kladio na Novi Zeland? :smt047

Dakky
    Participant

Ja sam danas stavio 6 kuna na nerijeseno izmedju Sjeverne Koreje i Brazila

Kvota 10 😀

Zh0rZh
    Participant

Frend idiot je stavio 100Eur na nulu POR-SKO.

Kvota je bila 3,2.

Kenjaroš

LittleCannon
    Moderator

S. Koreja umlacuje portugal 100%

Doci ce kosooki do cetvrtfinala opet

Zh0rZh
    Participant

Hahahaha…..

Debili……

[lightbox=../../e107_files/public/1276858735_14_FT18758_serbia.jpg|||][/lightbox]

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

LittleCannon
    Moderator

AHAHHAHA

Budale

LittleCannon
    Moderator

da prensem raspravu iz chatboxa, jer se tesko prati u onom prozorcicu.

Istina je Pepe. Al ako cemo tako , onda je jedino Argentina zasluzila proci. Jedina repka koja je nesto pokazala na ovom prvenstvu.

Sve 5, ali Engleska iz kvalifikacija i ova sada na SP-u nemaju veze jedna sa drugom. Doslovno su neprepoznatljvi.

Ajkula
    Moderator

Ja neznam jel vi uopce citate moje postove i komentare??

Pa nisam lud da kazem da su odigrali super. Odigrali su u rangu Croatie Sesvete.

Al problem je sta i ostali “favoriti” tako igraju. Prvenstvo nije bilo nikad losije.

Meni nisu jasni izbornici svih tih repki. Sta oni puse travu ili koji kujac?

Malo sam pretrazio po netu i vidio koji sve igraci nisu pozvani u svoje repke.

Kad bi se sastavila repka od tih igraca koji nisu pozvani, jebo mater ako oni nebi dosli do finala.

Evo neki od njih :

Cambiasso (Arg)

Zanetti (Arg)

Fabio Grosso (Ita)

Ronaldinho (Bra)

Pato (Bra)

Lassana Diarra (Fra)

Nasri (Fra)

Karim Benzema (Fra)

Theo Wallcot (Eng)

Nevjerojatno !!1

LittleCannon
    Moderator

Apsolutno, i tom logikom svi favoriti su jednako tako zasluzili ici kuci.

No s druge strane, da su tu i izostavljeni igraci ne vjerujem da bi utakmice dobile na atraktivnosti. Koliko sam ja shvatio sada je defanzivni nogomet u modi i “igranje na sigurno” i razloge za ovakve igru treba iskljucivo traziti u izbornicima.

Doslovno se svelo na to da u svakoj utakmici gledam Italiju po stilu igre i ponasanju. Non stop bunker, na obje strane.

Ajkula
    Moderator

Ma znam Pepe, ali , ako jedan izbornik-narkoman izostavi Cambiassa i Zanettia onda taj izbornik nije kompetentan da vodi jednu repku kao sta je Argentina. Ako ti se u tvoju taktiku ne uklapa najbolji desni igrac na svijetu ,kakva je to taktika onda. Zamisli da Slaven Bilic umjesto Luke Modrica, na prvenstvo zove Miljenka Mumleka iz Varteksa. Pa ja bi mu prvi pokuco na vrata i poprsko ga sprejem , lol . Mislim, nije ovo samo moje misljenje. Argentinski novinari i navijaci pljuju po Maradoni vec mjesecima da nije kompetentan.

Isto sranje se desava i u drugim repkama , Francuska,Brazil….

Argentina ima srecu sta ,izgleda da Maradona ne vodi glavnu rijec u svlacionici nego Veron.

LittleCannon
    Moderator

No dobro, znaci imamo konsenzus da je problem u izbornicima.

Ipak ostaje cinjenica da se tijekom velikih natjecanja dogadjaju ogromne oscilacije u samoj igri vecine repki. Sjeti se evropskog i Holandeza. Razbili su sve sa ogromnom gol razlikom u razigravanju da bi na kraju u cetvrt finalu bili razvaljeni od Rusa kao zadnji nubeki.

Ili brazilci koji kako prvenstvo odmice igraju sve bolje.

Nadam se samo da ce SP biti gledljviji u knock out fazi

BaXuZ
    Participant

problem je u Murinju. Svi izbornici žele dobivat tekme ko on.

LittleCannon
    Moderator

Da to sam negdje vec procitao, spominju tog Murinja kao da je izmislio nogomet.

Ajkula
    Moderator

Pazi, ja vjerujem da su svi oni odlicni takticari itd. Problem je natjerat te igrace da trce,da daju 110%, da budu team … Ocito to Mourinho zna, a ostali bas i ne.

Ja bas i nisam Mourinhov fan al covjek radi dobar posao , sta jest jest.

Groo
    Participant

Kakav vražji murinjo vas spopao

Nogomet je loš

simple as that

Pa jebote svi smo (mediji i ostalo) zadnjih nekoliko mjeseci pričali kako nikad nije bilo slabije SP

A nas ko za inat tamo nema

Grizem se još uvijek zbog toga

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.