HomeForums[Ri051] Official ForumTech SupportŠta sad koju pm!!!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Ovako, moj stari komp je sada u maminim rukama i nitko mu ne posvećuje pažnju, što je njega počelo živcirat pa sere! Nakon što mi je Crono neki dan uspješno riješio misterij ” sve lampice rade, mrežna se da pingat, moj komp hoće na net, mamin neće” zamjenom mrežne, u procesu nam se jednom komp naprasno isključio i imao problema sa kabelima ili PS-om ili čime, uglavnom sa strujom nešto ne štima. Danas me mama pita da ne može upaliti komp… Ja donio neki novi kabel pospajo to po drugim utičnicama i uspio upaliti komp. No, pri pokretanju je nešto ružno zarulilo par puta, pa sam iskopčao CD romove, da vidim da nisu oni, pa je opet rulilo, uglavnom, ili jedan od diskova ili floppy… Svejedno se komp pravi da se diže, ali mi ponudi diskcheck koji ja uredno odbijem i krene se dizat win. Prođe onaj dio sa barom i kad se treba pojaviti desktop mi prijavi da ne može pokrenuti lsass.exe jerbo mu fali samsrv.dll. Umjesto explorera mi se digne crni ekran i ne mogu ni ALT f4, ni ctrl alt del ni win tipka mi niš ne rade… Bla

Da li mi je crko C:

Da li su se sjebali windowsi

Da li sam ja glup

Da li mi je mama glupa

Da li mi smrde noge

Jel ide ko na Fiumanku večeras

Šta ima?

Kako zdravlje…

..

..

.

.

.

KrLe
    Participant

Sad sam se sjetio, prije par dana kad sam se borio sa ” ne želim na net i točka “, sam skužio da je grafička na 80°C jer vjerovatno ne radi ventilator…

Poduzete radnje:

spržen prst na ventilatoru grafičke , indisponirano ignoriranje

Troky
    Keymaster

Zašto odbijaš diskcheck?

Probaj bootati u safe-mode (F8 nakon biosa i prije nego se windozi počnu dizat).

Ako safe mode prođe onda je vjerovatno greška na relaciji grafička-napajanje.

KrLe
    Participant

Nisam sad 100%, ali mislim da ni safe mod nije prošo… Poslije sam dopusti checkdisk…

Niš idem se igrat

BaXuZ
    Participant

krle, ja bi reko da i majka gleda prostote na netu, nesto mi je familijaran taj fajl sto si spomenijo

KrLe
    Participant

LOL Bax, što si se tako natakario? Oš da te heppekom!?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.